The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Oficiálně potvrzen konec Dobré manželky

Oficiálně potvrzen konec Dobré manželky

Konec seriálu, o kterém se již dlouho spekulovalo, byl oficiálně oznámen při Super Bowlu reklamním videem. Po sedmi sériích se tak příběh Dobré manželky uzavře.


1 4
9.2.2016

„Nikdy není jednoduché říct sbohem takovému klenotu, jakým je seriál pro studio CBS. Je to o to horší, že byl oceněn jako nejlepší televizní seriál,“ okomentoval rozhodnutí generální ředitel CBS Glenn Geller a David Stapf, šéf televizního studia CBS, k tomu dodal: „Současně si však myslíme, že je velmi správné ukončit seriál po sedmi letech tak, jak to avizovali tvůrci a oslavit finále seriálu, když je na vrcholu. Bylo nám ctí vysílat a produkovat Dobrou manželku neuvěřitelných sedm sérií. Děkujeme celému šťábu, hercům v čele se skvělou Juliannou Margulies, scénáristům a celé produkci vedené Robertem a Michelle Kingovými, kteří přivedli k životu tak chytrý, sofistikovaný seriál plný památných postav a nezapomenutelných momentů.“

Coldplay se právě dozvěděli o konci Dobré manželky a nejsou si jistí, zda půjdou na Super Bowl.

Obdobně jako šéfové CBS se vyjádřili manželé Kingovi s tím, že „jsou nadšeni, že mohou oslavit posledních 9 epizod a dovést příběh Alicie Florrickové k jejímu přirozenému konci.“ Prozradili také, že poslední epizoda se bude jmenovat Konec a bude odvysílána 8. května 2016.

Julianna Margulies již před časem v žertu oznámila konec seriálu, když uvedla, že ke konci května bude nezaměstnaná. K oficiálnímu konci seriálu dodala:

Jsem nesmírně vděčná za to, že jsem mohla být součástí Dobré manželky. Pro mě jako herečku i producentku bylo velkou ctí být součástí sérií, které nikdy nebyly jen dobré, byly výjimečné. Byla jsem svědkem kouzlení s papírem Roberta a Michelle Kingových a vždycky bylo úžasné být součástí toho všeho. Nesmírně talentovaný štáb a všichni herci budou vždycky v mém srdci jako rodina z Dobré manželky. S pokorou a vděčností chci říct, že jsme vytvořili něco opravdu nezapomenutelného.

Dobrá manželka se vysílá od roku 2009. Seriál byl dvakrát nominován na cenu za nejlepší dramatický seriál a Juliannou Margulies za něj získala Zlatý glóbus a dvě ceny Emmy.

Komentáře k ukončení seriálu pro server EW.

Jak se díváte na konec seriálu Vy? Bude Vám Dobrá manželka chybět?

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

golf11

Stále čakám na to, keď Alicia prečúra svojho manžela. Dúfam, že aj také bude finále.

9.2.2016 | 15:48:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama