The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Potvrdila Julianna Margulies konec seriálu?

Potvrdila Julianna Margulies konec seriálu?

Hlavní představitelka Dobré manželky Alicie Florickové Julianna Margulies se objevila na 31. vyhlášení cen Artios Awards, kde zazněl její výrok ohledně konce seriálu, ale jak ho máme chápat?


0 0
29.1.2016

Herečka se účastnila výročních cen, na kterých byli oceněni hlavní tvůrci seriálu manželé Kingovi. Na zmíněném večeru publiku, které bylo složené z lidí z branže, sdělila:

Dnes večer jsem Michelle a Roberta překvapila. Nevěděli, že tu budu. Myslí si, že jsem tady kvůli nim, ale od dubna jsem nezaměstnaná a myslím, že mě chvilku na obrazovce neuvidíte, aspoň ne jako herečku, tak jsem si říkala, že bych se měla ukázat.


Co tím ale Julianna myslela? Mohl by seriál existovat bez dobré manželky, hlavní postavy Alicie Fllorickové? Podle serveru EW však herečka vtipkovala a nic není ještě rozhodnuto. Jak jsme již informovali v předchozím článku, pokud 8. série bude, tak se již na ní nebudou bezvýhradně podílet manželé Kingovi, protože podle nich již měli naplánovaný příběh na sedm sérií.

Na konečné rozhodnutí o tom, zda seriál bude obnoven, si tak ještě pár měsíců budeme muset počkat.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama