The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Sedmá série seriálu v českém znění

Sedmá série seriálu v českém znění

V originálním znění na stanici CBS sedmá série Dobré manželky začala nedávno, avšak můžeme ji vidět již teď v českém dabingu na kanálu Universal Channel.


3 0
23.11.2015

Tato televizní stanice patří do skupiny Universal Networks International, televizní divize NBC Universal a specializuje se na televizní seriály a filmy. Vysílala všechny série Dobré manželky, a tak není překvapením, že českému diváku nabízí i sedmou řadu. Překvapením je však rychlost, s jakou je uváděna v dabingové verzi, protože od premirového dílu sedmé série v USA uběhly pouhé dva měsíce!

Pokud se chcete podívat na českou verzi sedmé série na této televizní stanici, můžete tak učinit každou středu v 21:20 nebo v neděli v 19:00 hod.


Úroveň dabingu necháváme na posouzení každého z vás. Budete se dívat?

Odkaz na vysílání a zdroj článku stránky Universal Channel

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

moudnik

Dabing v této zemi skončil smrtí Františka Filipovského a Věry Galatíkové. Ani Miroslav Moravec již není mezi námi, proto zásadně jen titulky a nikdy jinak !

24.11.2015 | 4:24:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !