The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Spin-off pro Dobrou manželku

Spin-off pro Dobrou manželku

Krátce po odvysílání posledního dílu sedmé série a celého seriálu se objevily zprávy, že seriál Dobrá manželka by mohl získat odvozený seriál, tzv. spin-off s některou z oblíbených postav.


3 0
20.5.2016

Nová série dosud nepojmenovaného seriálu by měla být odvysílána na jaře 2017. V seriálu se objeví Christine Baranski, která bude hrát opět Diane Lockhartovou, za kterou získala šest nominací cen Emmy. Doplní ji fanoušky oblíbená Cush Jumbo jako Lucca Quinnová.

(Christine Baranski a Crush Jumbo, foto: CBS)


Seriál bude přístupný na streamové službě CBS All Access. Po Star Treku to bude druhý projekt CBS speciálně vyrobený pro jejich vlastní streamovou službu. Na seriálu budou spolupracovat hlavní producenti Dobré manželky manželé Kingovi.

Co očekáváte od spin-offu a myslíte si, že navazující seriál má šanci uspět bez hlavní představitelky Alicie Florrickové Julianny Margulies?

Zdroj článku: Informace o spin-offu od CBS.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !