The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Třetí nová postava v seriálu: Irving Carver

Třetí nová postava v seriálu: Irving Carver

Stejně jako v předchozích článcích vám i tentokrát přinášíme informace o nové postavě seriálu, kterou uvidíme v sedmé sérii na podzim. Zaměříme se na právního zástupce Reesea Dipplea, kterého hraje Peter Gallagher.


1 0
27.8.2015

Sympatický herec bude hrát právníka Irvinga Carvera, který se připojí k Lockhart/Agos/Le­e, aby dohlížel na zájmy svého klienta, konzervativního multimilionáře Reesea Dipplea. Irving upřednostňuje civilizovanou a inteligentní debatu nad výhrůžkami, avšak nebojí se udělat vše pro to, aby prosadil konzervativní agendu.


Peter Gallagher je tak třetím novým přírůstkem do herecké rodiny seriálu po Margo Martindale a Jeffreym Dean Morganovi, které jsme představili v předchozím článku. Pokud je vám tento herec povědomý, tak se nepletete. Hrál v mnoha filmech a také v seriálech. Vidět jste ho mohli například v Law & Order: SVU, Covert Affairs nebo The O.C.

Scénáristé Robert a Michelle Kingovi měli velký zájem i o větší zapojení Olivera Platta, který hrál Reesea Dipplea. Viděli jsme ho v mnoha zajímavých scénách s Diane Lockhartovou. Zdá se však, že více Olivera Platta neuvidíme, protože dostane více příležitostí v seriálu NBC Chicago Med.

Zdroj: Původní článek o nové postavě.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama