The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Tři nominace pro Dobrou manželku

Tři nominace pro Dobrou manželku

Prosinec je obdobím nominací na ceny jak pro seriály, tak pro samotné herce a herečky. Letošní byl pro náš seriál obzvláště štědrý, a proto si zaslouží souhrnný článek. Dozvíte se, komu můžete fandit a tipovat, zda promění svoji nominaci.


3 0
12.12.2015

Writers Guild of America (WGA), tedy americké ceny scénáristů, nejsou pro seriál žádnou neznámou, pravidelně od roku 2009 je seriál Dobrá manželka nominován ať už za jednotlivé epizody či celkově jako nejlepší dramatický seriál. Do roku 2014 seriál sbíral především nominace, ledy byly prolomeny vítězstvím v roce 2014 za nejlepší dramatickou epizodu The Last Call, ve které nás opustil Will Gardner.

Letos nominace za nejlepší drama získal 14. díl 6. série s názvem Mind’s Eyes, který napsali samotní hlavní producenti seriálu manželé Kingovi. Udílení cen proběhne 16. února 2016.


Konkurencí jsou tyto epizody:

Nominaci na herecké ceny Screen Actors Guild Awards za letošní rok si vysloužila hlavní představitelka Julianna Margulies za roli Alicii Florrickové v nominaci na nejlepší herečku v dramatickém seriálu. Ceny budou uděleny 30. ledna 2016.

Celkově jsou nominovány tyto herečky:

Posledním nominovaným je skotský herec Alan Cumming na Zlaté glóby za roli Elie Golda na cenu nejlepší seriálový herec ve vedlejší roli. Slavnostní udílení cen proběhne 10. ledna 2016.

Nominace jsou tyto:

Reakce Alana Cumminga na nominaci na Zlaté glóby.

Kdo má podle Vás největší šanci na výhru a překvapily Vás nominace?

Diskuze /3

KevSpa

U těch nominací na SAG mi nějak chybí v nominacích Claire Danes. :D

#3 Catwoman007
webmaster
12.12.2015 | 23:40:04
moudnik

Přesně tak. Včera jsem zde na Edně četl, že Claire Danes je taktéž nominována.

#3 Catwoman007
13.12.2015 | 3:52:02
Catwoman007

#1 KevSpa:
#2 moudnik: Díky za upozornění, chybička se vloudila, opraveno :)

webmaster
13.12.2015 | 10:26:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama