Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 182×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 45 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

S06E03: Dirty Rotten Scandals

S06E03: Dirty Rotten Scandals

Blair, který cítí tlak, aby její první módní přehlídka Waldorf Designs byla úspěšná, musí spoléhat na pomoc z nepravděpodobného zdroje, ale některé neočekávané schéma způsobuje skandál na dráze.

cz sk
22.10.2012
950 000
45 minut

Serena zjistí, že spřátelení se Stevenovou dcerou Sage je složitější, než si myslela, zvláště když je nucena dát své záležitosti s Blairem stranou, aby udělala Sageovi radost. Nate publikuje první Danův serializovaný článek, který způsobuje rozruch a způsobuje vážné ohrožení. Mezitím se Chuck začne dívat na vodítko, které Amira zanechala, což může pomoci odhalit, co Bart skrývá.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Sage byla fakt dobra jak všeho využila a ta hadka mezi Serenou a Blair neměla chybu a Dan se zachoval fakt špatně ale chapu proč chtěl změnit vydavatelstvi a jsem zvědav co ted podnikne Chuck.

19.4.2020 | 18:43:48

Filtr seriálů
Reklama