Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 177×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 45 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

S06E04: Portrait of a Lady Alexander

S06E04: Portrait of a Lady Alexander

Chuckovo pokračující vyšetřování jednání jeho otce ho vede k nepravděpodobné události s elitou Manhattanu, kde doufá, že najde jedinou osobu, která mu řekne pravdu o Bartovi.

cz sk
5.11.2012
660 000
45 minut

Serena a Steven se rozhodnou odhalit svou romantickou historii, takže na ně nic nepřekvapí, ale ani jeden nebyl připraven na to, co odhalil. S divákem v ohrožení poté, co se Dan rozhodl publikovat jinde, musí Nate učinit obtížné rozhodnutí, aby ho udržel v podnikání. Mezitím Georgina tlačí Dana, aby si vybral doposud hodného člověka, který by posílil jeho image, ale je nakreslen jiným směrem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Lily spala s přitelem Sereny ale ten titulek jaka matka takova dcera to fakt nemělo chybu a jsem zvědav co provede Georgina s tim videem

19.4.2020 | 19:25:05

Filtr seriálů
Reklama