Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 182×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 45 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

S06E05: Monstrous Ball

S06E05: Monstrous Ball

Poté, co Eleanor dá Blairovi ultimátum, je Blair ještě více odhodlaný napravit problémy Waldorf Designs tím, že na nadcházejícího Cotiona potřísní šaty, ale šokující odhalení míče ovlivní každého.

cz sk
12.11.2012
730 000
45 minut

Serena se obává Stevenova přístupu k ní, ale po nějakém vyšetřování objeví překvapivý důvod, proč. Chuck najde nepravděpodobného spojence, když se snaží řídit klín mezi Bartem a Lilyiným vztahem, aby pomohl odhalit tajemství jeho otce. Mezitím Dan publikuje další článek, ale účinek je právě opakem toho, v co doufal.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Sage byla fakt dobra že ji to vyšlo a to video jak to odhalila fakt nemělo chybu ale je mi lito Natea kteremu zase nevyšel dalši vztah.

20.4.2020 | 13:21:18

Filtr seriálů
Reklama