Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 177×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 45 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

S06E08: It's Really Complicated

S06E08: It's Really Complicated

Serena a Dan se rozhodnou hodit své první díkůvzdání dohromady a pozvat pouze své nejbližší přátele, ale zdá se, že všichni mají svůj vlastní program účasti.

cz sk
3.12.2012
790 000
45 minut

Chuck se cítil poražený jeho otcem a začíná spirálu dolů, takže nechal Blaira najít řešení jeho problémů. Mezitím Dan napsal své poslední vystoupení, ale musí se tvrdě rozhodnout, zda ho zveřejní, protože věděl, že by to mohlo zničit blízké přátelství.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Blair byla v tomhle dile fakt manipulativni misto aby se dala dohromady s Chuckem tak intrikovala proti Danovi, tež ho měli pochopit a je to jak řekl že bohači maji vždycky vyhody a jsem zvědav jak to bude s Nateem.

21.4.2020 | 14:56:25

Filtr seriálů
Reklama