Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 176×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 45 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),


Bart Bass

Bart Bass

Otec Chucka Basse. Majitel hotelového impéria.

Sezóny 5
2007 - 2012

Bart Bass je otec Chucka Basse. Je to miliardář, který vlastní podnik Bass Industries. Majitel hotelového impéria. Má slabost pro ženy, což po něm zdědil jeho syn. Snaží se ho držet zkrátka, nelíbí se mu většina věcí co Chuck podniká, ale nic mu nezakazuje. Z každého průšvihu by ho dostal. Peníze podle něj dělají člověka.

Tají před svým synem kdo je jeho matka. Vzal si za manželku Lily van der Woodsen. Byli spolu takový dokonalý pár a společně vychovávali Chucka, Serenu a Erika. Snažil se aby pro všechny dělal jen to nejlepší, ale jinak je to záporák. V obličeji má pouze jeden výraz.


Vypadalo to, že zemřel při autonehodě. Všichni z toho byli zlomení hlavně Lily a Chuck. Ani jeden neměl tušení, že Bart celou dobu žije a pouze se skrývá. Chuck po něm převzal Bass Industries a měl vekou podporu v Lily.

Rodina: Lily van der Woodsen (manželka), Chuck Bass (syn)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Snad nejodpornější postava, co jsem viděla, a to jich bylo hodně, dělí se o místo s Tywinem a debilem Boltonem. :D Skvělá práce herce, kolik let už to je a pořád se mi otvírá kudla v kapse.

28.4.2017 | 22:56:01

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama