Gotham
92/100 - 346×

Gotham

Seriál Gotham je založen na čtyřdílné komiksové minisérii v hlavní roli s komisařem Jamesem Gordonem. Příběh vypráví osudy Jamese Gordona, Bruce Waynea a všech ostatních důležitých postav z Batmanova světa a odhaluje, proč se Gotham stal městem, kde musí zasahovat samozvaný strážce.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Komiksový, Krimi
hrají
Ben McKenzie (James Gordon), David Mazouz (Bruce Wayne), Donal Logue (Harvey Bullock), Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Camren Bicondova (Selina Kyle), Cory Michael Smith (Edward Nygma), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), Erin Richards (Barbara Kean), Drew Powell (Butch Gilzean), Chris Chalk (Lucius Fox), Jessica Lucas (Tabitha Galavan), Clare Foley (Ivy Pepper), Jada Pinkett Smith (Fish Mooney), Michael Chiklis (Nathaniel Barnes)

S01E22: All Happy Families Are Alike

S01E22: All Happy Families Are Alike

Boj mezi gangy Gotham City dosahuje bodu varu. Fish Mooney jde přímo proti Maronimu a Tučňákovi, ve snaze znovuzískat svou moc nad městem. Barbara a Leslie Tompkins se kvůli nedávným událostem dávají dohromady a Bruce Wayne hledá všechno, co jeho otec mohl zanechat na jejich panství.

cz sk
4.5.2015
4 930 000
45 minut

Základní info:

Režie: Danny Cannon
Scénář: Bruno Heller
Hrají: Ben McKenzie (James Gordon), Donal Logue (Harvey Bullock), David Mazouz (Bruce Wayne), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Erin Richards (Barbara Kean), Camren Bicondova (Selina Kyle), Cory Michael Smith (Edward Nygma), John Doman (Carmine Falcone), Jada Pinkett Smith (Fish Mooney), David Zayas (Salvatore Maroni), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), Drew Powell (Butch Gilzean), Peter Scolari (Gillian Loeb), Chelsea Spack (Kristen Kringle), … 

Trailer k dvaadvacáté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dannymoro58

Faktem je, že jsem se dobře bavil. ;)

redaktor
22.12.2018 | 13:10:18
SaDiablo

Tak to bylo na finale celkem slaby.

7.7.2017 | 22:18:22
karlospajdos

Naprostá pecka… Těšim se na druhou sérii!

17.2.2016 | 22:56:47
Aprok

Mě se teda finále líbilo hodně :)

27.6.2015 | 23:22:34
Spiker

mělo to působit epicky, ale bojim se, že leckdy nějaké situace vyzněly spíše trapně, ale co, jsem rád, že jsem to sledoval.

7.6.2015 | 2:15:46
alexis

Pěkné, pěkné… Ale už by to chtělo víc netopýrů:-)

9.5.2015 | 20:53:00
Remi91

Seriál Gotham to vzal od píky a představil origin Bruce Wayne, jak ho známe. Batsy zde ale nehraje nejdůležitější roli. Naštěstí máme možnost se setkat takřka se všemi známými charaktery DC, jenž se vyskytují v Gothamu. Vedoucí role se uchytí Jim Gordon a my máme možnost sledovat jeho pomalý a bolestivý vzestup uvnitř GCPD. Město, které si nezadá například se Sin City je prolezlé korupcí a kriminalitou až do morku kostí a Gordon s tím chce něco udělat. Jenže pro sebemenší změnu se zde bude krvácet, a to ve velkém. Seriál má velmi povedené obsazení a herci se s nelehkým úkolem poprali nad má očekávání. Nikdy to není lehké obsadit ikonické postavy s mnohaletou historií. Naštěstí tvůrci Gothamu měli šťastnou ruku. Na začátku první sezóny se pomalu seznamujeme se všemi postavami a příběh odsýpá tou správnou rychlostí. Jednotlivé charaktery mají dost prostoru aby se představily a nikdo netlačil na pilu přespříliš. Postupem času však přišlo malinké zaškobrtnutí. Některé díly postrádaly ten počáteční drive a jakoby sami sebe brzdily. Nebylo jich tolik, ale bohužel se objevily. Co se ale povedlo, byla poslední část. Když se rozjel dlouhodobý případ se sériovým vrahem, seriál chytil druhý dech. To jen potvrzuje, čeho by se měli tvůrci držet v příští řadě. Samostatné finále v některých ohledech tlačilo až moc na pilu. Závěrečné vypořádání s mafiánskou válkou nevyvoláno ty správné pocity a divák odcházel od obrazovky s pocit, že tohle se mohlo vyřešit lépe. Přesto Gotham se popral s nelehkým úkol více než důstojně. Vše stojí na herci podávající přesvědčivé výkony a kdybych měl vypíchnout někoho jako nelepší ukázku, rozhodně vyberu Tučňáka. Robin Taylor ve své zlomové roli předvádí parádní výkon a dokazuje, že tento seriál stojí za vaší pozornost. Season 1 – 80%

9.5.2015 | 13:12:54
Kothy

Naprosto dechberouci finale! Spousta se toho uzavrelo a otevrela se jedna nova kapitola. Sem spokojeny :)

8.5.2015 | 1:15:41
1Bobesh1

Asi nejhorší finále, co jsem za poslední dobu viděl.

admin
7.5.2015 | 22:55:35
mv1998

Nejvíc mě pobavil Butch, když nevěděl koho zastřelit a tak pro jistotu postřelil oba :D

6.5.2015 | 17:42:59
1

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama