Gotham S04E19: To Our Deaths and Beyond

S04E19: To Our Deaths and Beyond

S04E19: To Our Deaths and Beyond

Gordon s Bullockem se snaží zjistit, který chytrý zločinec stojí za sérií bankovních loupeží v Gothamu. Podezření rychle padá na Nygmu, kterému pomáhá Lee. Barbara se zatím ocitá v nebezpečí a pomoci jí může jen Tabitha, Selina a Bruce.

cz sk
19.4.2018
2 180 000
45 minut

Scénář: Peter Blake, Iturri Sosa
Režie: Scott White

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Trošku volnější díl, bál jsem o Tabithu, ale tu snad nechají..:D Jinak ať už linka s Nygmou a Lee nebo Liga žen a Barbara mi přijde už asi potřetí replikovaná a doufám, že už se přísahala věrnost naposled a pojede se dál. Doufám, že poslední tři díly ještě více sešlápnou plyn po tomhle mírném snížení rychlosti. Ale pořád nejlepší komiksovka, na kterou lze přes rok koukat, stále velmi překvapivě.

29.4.2018 | 17:10:38
Lucifrid

„Batmobil“ super, Ed a Lee jsou zajímavá dvojka a vzhledem k Leeinu vývoji zajímavý přerod. Jen Barbara začíná být zase kráva.

webmaster, korektor
29.4.2018 | 16:29:08
Kiwi-21

Co tu blbnete někteří linka Eda a Lee je v pohodě,Ras je taky ok i linka Brucce Jen mi docela vadí že se jako Wayne hodně zapojuje i Ras ukázal pred Selinou i dalšími že je důležitý Ono kdyby si teď nasadil Bruce oblek Batmana tak jak bych ho viděl tak bych mu skoro řekl ahoj Bruci Jinak skvělý a jsem zvědavý na další vývoj

25.4.2018 | 9:02:37
wolframite

Tak toto bolo dosť zlé. Ed a Lee scénam neverím ani slovo, už len z princípu, že Lee potratila v podstate pričinením Nygmu, keď Gordonovi prišil svoje vraždy. A teraz z toho má byť nejaká love story? meh … Som rada, že sa Ra's vrátil, ale tá linka tiež nedáva zmysel – „Why couldn’t you let me sleep?“ a v druhom momente robí všetko preto, aby žil a získal späť svoju moc.

23.4.2018 | 21:34:13
balis235

Tohle mě těžce nebavilo, za mě jeden z nejhorších dílů celýho Gothamu.

23.4.2018 | 18:20:14
davidovechkin

No přijde mi, že Barbara se zase stává tou nesnesitelnou postavu z první série. Jinak návrat Ra'se vítám :)

23.4.2018 | 15:35:37
Jiri007

tak jsem zvědav na Ra'sovou vizi, Lee a Ed mě už docela štvou, a Barbara umí dobře bojovat, a Jim tam opravdu měl malý prostor.

23.4.2018 | 14:14:28
realm

Jako jo Lee a Ed mě úplně nebavili, Selina a Bruce jo…Jsem překvapivě rád, že Ras je zpátky. Mám pocit, že tak málo Gordon nebyl snad v žádné epizodě.

22.4.2018 | 19:02:11
Kothy

Vize s naplnuje…

21.4.2018 | 23:09:39
Blackhand47XD

Konec čtvrté série jen točí dokola předešlé dějové linky nebo je úplně točí naruby, nemůžou tvůrci přijít s něčím jiným nebo odsunout některé postavy na vedlejší kolej?

webmaster, grafik
21.4.2018 | 21:50:02
1

Gotham
92/100 - 338×

Gotham

Seriál Gotham je založen na čtyřdílné komiksové minisérii v hlavní roli s komisařem Jamesem Gordonem. Příběh vypráví osudy Jamese Gordona, Bruce Waynea a všech ostatních důležitých postav z Batmanova světa a odhaluje, proč se Gotham stal městem, kde musí zasahovat samozvaný strážce.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Komiksový, Krimi
hrají
Ben McKenzie (James Gordon), David Mazouz (Bruce Wayne), Donal Logue (Harvey Bullock), Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Camren Bicondova (Selina Kyle), Cory Michael Smith (Edward Nygma), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), Erin Richards (Barbara Kean), Drew Powell (Butch Gilzean), Chris Chalk (Lucius Fox), Jessica Lucas (Tabitha Galavan), Clare Foley (Ivy Pepper), Jada Pinkett Smith (Fish Mooney), Michael Chiklis (Nathaniel Barnes)

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás