Gotham Postřehy: Barnes, tajemství Tribunálu a (staro)nové spojenectví

Postřehy: Barnes, tajemství Tribunálu a (staro)nové spojenectví

Postřehy: Barnes, tajemství Tribunálu a (staro)nové spojenectví

V epizodě All Will Be Judged jsme se dočkali přeměny kapitána Barnese na poblázněného psychopata i obnovení spolupráce Edwarda s Oswaldem. V pravidelných postřezích se těm nejvýznamnějším událostem podíváme na zoubek.


17 0
28.5.2017

Soudce Barnes

Po krátkém představení v epizodě Light the Wick se bývalý kapitán gothamské policie minule konečně vypravil očistit město od zločinu. Jeho prvním cílem se stal James Gordon, který podle něj již několikrát překročil meze zákona, za což musí být souzen.

Barnesovo chování v minulé epizodě v mnohém připomínalo Batmanova nepřítele jménem The Judge, který vystupoval v animovaném seriálu Batman. Působí jako soudce, porota i kat v jednom a se svými nepřáteli bývá vždy rychle hotov. Problémem však je, že ve zmíněném animáku je The Judge ve skutečnosti Harvey Dent. Pohráli si tvůrci Gothamu znovu se záměnou, nebo je Barnes úplně někým jiným?


Je Barnes ve skutečnosti padouchem The Judge? Foto: Warner Bros. Animation

Soví tajemství

Gordon a Bullock při vyslýchání Kathryn přišli na to, že v čele Tribunálu stojí ještě někdo mnohem mocnější. Při této představě jim na konci epizody ztuhla krev v žilách a celý Gotham by se měl obávat strašného soudu.

Z rozhovoru Bruce s tajemným trenérem víme, že Tribunál je jen prostředníkem k udržování pořádku v Gothamu. Díky vzpomínce, v níž vystupoval jeden z členů Tribunálu, kterak klečí před zmíněným mužem, jsme se dozvěděli, že nad samotnou gothamskou organizací existuje ještě něco mocnějšího. Může se jednat o Ligu zabijáků? Ra's Al Ghul se má objevit v letošním finále, díky čemuž je možnost jeho výskytu velmi pravděpodobná.

Jakou společnost zastupuje tajemný trenér? Foto: FOX

Nygma a Cobbelpot

Nejdřív přátelé, potom největší rivalové a teď zase kamarádi? Vztah OswaldaEdwardem je jako na houpačce. Po úvodním spojenectví během volby starosty se do sebe chlapci pustili kvůli Isabelle, ale když oba upadli do spárů Sovího tribunálu, znovu spojili své síly za účelem útěku. Přinese tato spolupráce zakopání válečné sekery?

Podle fotek se brzy dočkáme velkého padoušského spojenectví proti Tribunálu. Jaké role v něm budou hrát Oswald s Edwardem?

Budou Oswald a Edward bojovat proti Tribunálu? Foto: FOX

<<PŘEDCHOZÍ POSTŘEHYTRAILER K NÁSLEDUJÍCÍ EPIZODĚ>>

Diskuze /1

Lex Luthor

Barnes si v epizodě hrál na soudce Dreda

29.5.2017 | 7:53:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás