Gotham Postřehy: Tetchův plán, Barbnygma a Maria Kyle

Postřehy: Tetchův plán, Barbnygma a Maria Kyle

Postřehy: Tetchův plán, Barbnygma a Maria Kyle

První polovina třetí série Gothamu je oficiálně za námi a my se tak v aktuálních postřezích zaměříme na zásadní události zimního finále.


18 0
4.12.2016

Plán Jervise Tetche

jedenáctém díle se ukázalo, že celou situaci s krví mrtvé Alice měl pečlivě naplánovanou její zlotřilý bratr Jervis, jenž chtěl prostřednictvím Barnese a později i Maria zničit Jamese Gordona, kterého vinil z Aliciny smrti. Jeho plán počítal s vyvoláním vnitřních démonů v hlavách obou mužů, přičemž od každého očekával, že by měl Gordona zabít z jiného důvodu. Zatímco Barnes by Gordona zabil kvůli jeho zásadě nebojovat se zločinem jako samozvaný mstitel, Mario měl motiv spojený se žárlivostí, protože jeho vnitřní hlasy mu nalhávaly, že jeho snoubenka Lee stále miluje Jima.

I když Tetchův plán nevyšel, rozhodně událostmi v Gothamu značně zamíchal. Policie je bez stálého kapitána, Carmine přišel o nejstaršího syna a Lee bude mít Jimovi za zlé to, že proti Mariovi zakročil, aniž by řekl jediné slovo. Druhá část třetí série tedy bude zajímavá hlavně Jervisovou zásluhou.


Jervis obrátil Gotham vzhůru nohama.

Nové spojenectví

Minule Nygma unesl ButcheTabithou a dlouze je mučil, domnívajíc se, že jeden z nich zabil jeho milou Isabellu. Barbara však vypátrala, že onu vraždu spáchal sám starosta města, Oswald Cobblepot. Edward konečně uvěřil výsledkům jejího pátrání a po dlouhém přemýšlení se nakonec spojil s celou trojicí z klubu Sirens. Barbara si od tohoto spojenectví a odstranění Cobblepota neslibuje nic menšího, než vládu nad Gothamem. Kdo by to do ní během první série řekl?

Jak se Edward pomstí Cobblepotovi?

Rodina Kyleů

Na scénu přichází Maria Kyle, matka budoucí Catwoman, Seliny Kyle. V originu Catwoman jsme se dozvěděli, že Maria byla ženou Bryana Kylea a měla s ním dvě dcery. Zatímco Selina se rozhodla pro život pouliční zlodějky, druhá dcerka Magdalene žila poklidný život zdravotní sestry, který narušil až incident s gangsterem Romanem Sionisem, známým pod přezdívkou Black Mask. Poté Maggie přijala identitu Sister Zero a snažila se padoucha porazit. Bohužel, Maria nehraje v příběhu ani jedné dcery nijak důležitou roli, proto nevíme, co můžeme čekat, a tak se nechme překvapit, co na jaře předvede.

Jakou roli v příběhu dostane Maria Kyle?

<<PŘEDCHOZÍ POSTŘEHYTRAILER K NÁSLEDUJÍCÍ EPIZODĚ>>

Foto: FOX

Diskuze /10

MiqueEala

No on na konci upustil nuz do vody, takze si Lee niceho nevsimla. Videla jen to, jak tam Jim najednou pribehl a zacal po nem strilet. Takze z jejiho pohledu ho tam prisel chladnokrevne za­bit.

#2 DarthRevan #9 ksanzi10
4.12.2016 | 22:39:24
DarthRevan

#1 MiqueEala: No jasně, snad ale tenhle problém nebudou řešit dlouhou dobu. :D

webmaster
4.12.2016 | 22:45:17
Revoemag

Snad nebude Maria Kyle stejně nesnesitelná bitch, jako v Banshee :-D

#5 DarthRevan
5.12.2016 | 13:10:29
redwing19

Jestli Jim Maria zabil tak je to trapne, nekdo posedli krvy od Alice padne po dvou vystrelech… Ale kdyz muze byt Penguin buzna zamilovana do ? tak je mozne vsechno… a doufam ze do konce serie bude z toho telenovela a Lee nebude mit rada Jima protoze ji zabil muze i kdyz ma na to dukazy ze byl nakazen…

#6 sircreepy
5.12.2016 | 14:08:16
DarthRevan

#3 Revoemag: Modlím se za to samé :D. V Banshee byla hrozná.

webmaster
5.12.2016 | 15:00:18
sircreepy

#4 redwing19: Kdybys to řekl/a Tučňákovi do očí, jsou to dost možná tvoje poslední slova, než tě zastřelí nebo rozseká nejbližší věcí :D

5.12.2016 | 21:07:02
Lex Luthor

Nygmu bych nepodceňoval, třeba zase hraje svoji vlastní hru, jako když převezl Butche. Vzpomente než šel k Barbaře objal Tučňáka a řekl mu že je jeho nejlepší přítel, aby nato nezapomněl, kdoví co to mělo znamenat. No a Jim dá své slovo Falconemu a pak bez zaváhání Maria zastřelí, pokud Mario nepřežije díky krvi Alice tak se bude Falcone Jimovi mstít, podle mě.

5.12.2016 | 21:07:10
VanTom

Dovolím si zčásti nesouhlasit s prvním odstavcem, Tetch rozhodně neplánoval nakazit Barnese, to byla náhoda (kapka Aliciny krve mu skápla do oka z tyče, jíž se probodla). Sám Tetch byl pak velmi překvapen (a nadšen), když Barnsovu nákazu odhalil (zatím jenom on) při svém vlastním zatýkání.

#10 ksanzi10
6.12.2016 | 7:17:08
ksanzi10

#1 MiqueEala: prečo mu nemohol streliť do nôh a potom vysvetlovať? Hlavne, že slúbil, že ho nezabije.

8.12.2016 | 19:30:20
ksanzi10

#8 VanTom: Presne

8.12.2016 | 19:31:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás