Gotham Postřehy: Tučňákův tým a James Gordon v Tribunálu

Postřehy: Tučňákův tým a James Gordon v Tribunálu

Postřehy: Tučňákův tým a James Gordon v Tribunálu

V uplynulé epizodě jsme se konečně dočkali slibovaného týmu superpadouchů a navíc se nám začala rýsovat i dosti zajímavá spolupráce v rámci Sovího tribunálu. Více se dočtete v pravidelných postřezích.


18 0
15.5.2017

Team Tučňák

Díky spojenectví s Ivy se Oswald Cobblepot dostal na stopu bývalým vězňům z Indian Hill, které pak následně přesvědčil k návratu do Gothamu. Je ironií, že právě Cobblepot se svého času ještě jako starosta zasloužil o vyhnání všech „monster“. Nyní hledá u těchto existencí pomoc proti svému novému nepříteli – Nygmovi. Paradoxní situace, že?

Oswaldovu nabídku na spojenectví přijal Victor Fries, který po odchodu z Gothamu přežíval v horách, kde pro něj byla ideální teplota. Tučňák a Ivy jej vcelku rychle dokázali přemluvit k návratu do města a přijmout do týmu.


Díky tomu se nám již podruhé v dějinách komiksových adaptací utvořila aliance Poison Ivy a Mr. Freeze, kterou jsme měli možnost vidět už ve filmu Batman a Robin.

Budou Ivy a Fries v seriálu lepší než ve fimu? Foto: Warner Bros.

Dalším členem Tučňákova týmu je ohnivá Firefly. Uvidíme, jak si tato žhavá kráska sedne s Friesem, neboť když se ti dva potkali naposledy, byl z toho zajímavý souboj. A aby toho nebylo málo, střetu těchto dvou postav jsme se dočkali i v animovaném seriálu Batman a v komiksové sérii retro 66'. Co říkáte na přeobsazení herečky? Líbila se vám víc Michelle Veintimilla, nebo dáváte přednost Camile Perez?

Jak spolu budou Firefly a Fries vycházet tentokrát? Foto: FOX

Noví členové Sovího tribunálu

Když se minule zabil Jimův strýc Frank, rozhodl se policejní detektiv vstoupit do řad Tribunálu a pokusit se zastavit hrozící zkázu Gothamu. Kathryn mu však řekla, že nejdříve musí dokázat svou loajalitu. Příležitost se Gordonovi naskytla krátce poté, když Nygma unesl starostu Jamese a zjišťoval od něj, kdo opravdu vládne Gothamu.

Jim zvládl Nygmu nalákat do pasti a přivést ke Kathryn. Tímto aktem si vysloužil místo v Tribunálu. Vrhne se teď do boje s jeho členy a rozloží celou organizaci zevnitř? Vypátrá skrytou zbraň? Díky tomu, že tvůrci Gothamu mnohdy naprosto ignorují komiksové předlohy, mohli bychom se dočkat i úplného zničení Tribunálu už nyní, dávno před příchodem temného rytíře. Podobných odchylek od klasického DC Universa jsme se dočkali již dříve, za všechny jmenujme smrt Sala Maroniho v první sérii. Půjde Gotham dál svou vlastní cestou, nebo se tvůrci nakonec rozhodnou nechat Tribunál přežít?

Jim je v Tribunálu. Za jak dlouho jej zničí? Foto: FOX

<<PŘEDCHOZÍ POSTŘEHYTRAILER K NÁSLEDUJÍCÍ EPIZODĚ>>

Diskuze /7

Lex Luthor

Klasický případ kdy hrdina pronikne do zločinecké organizace a pak musí dokázat svoji věrnost, nejvíce mě v díle, ale překvapila smrt Seliny, ale asi ji oživí podobně jako ve filmu, do Oswaldova týmu by mohl přibýt ještě Killer Crock příště bude mít tým rušnou noc go Team Pengvin

#2 DarthRevan
15.5.2017 | 0:39:48
DarthRevan

#1 Lex Luthor: No vidíš, na Selinu jsem při psaní nějak zapomněl. Ta její smrt je úplně stejná jako ve filmu Batman se vrací. Samozřejmě, že se vrátí. :D Mrštnější a nepředvídatelnější než dřív.

#4 Lex Luthor
webmaster
15.5.2017 | 7:46:18
league

Hele pomatujete na tu Silver tak ta bude v seriálu X-men který budou natáčet. Jinak bylo by lepší kdyby jí vrátili do Gothamu.

#5 DarthRevan
15.5.2017 | 7:52:48
Lex Luthor

#2 DarthRevan: Jo akorát místo Maxe Shreka jí vyhodil z okna dvojník Bruce, Selinu pak oživý kočky a stane se Catwoman

#6 DarthRevan
15.5.2017 | 9:08:33
DarthRevan

#3 league: Nikde není psáno, že se nemůže vrátit. :D

webmaster
15.5.2017 | 17:48:00
DarthRevan

#4 Lex Luthor: Jojo, v Batman Returns ji prohodil oknem ten upír :D.

webmaster
15.5.2017 | 17:48:27
PecaCZE

Soví tribunál je pěkně hloupej jestli to myslí vážně s tím Gordonem. Jim je všude známej tím co dělá a najednou se přidá k takový organizaci ne…

15.5.2017 | 20:41:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: The Demon's Head

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @twister78, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze:

  • S04E04.HDTV.x264-LOL
  • S04E04.WEBRip.x264-RARBG
  • S04E04.720p.HDTV­.X264-DIMENSION
  • S04E04.1080p.HDTV­.X264-DIMENSION
  • S04E04.1080p.WEB-DL.DDP5.1.H.264-CasStudio

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy: Ra's v Blackgate, hloupý Nygma a současné gothamské podsvětí

Postřehy: Ra's v Blackgate, hloupý Nygma a současné gothamské podsvětí

Ve čtvrté epizodě naplno zazářil padouch Ra's al Ghul, Sofia začala od prvopočátku budovat impěrium Falconeů a Ed Nygma se vrátil se svými hádankami. Na nejdůležitější události se jako obvykle zaměřujeme v postřezích.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás