Gotham Ukázala se nám ve finále Harley Quinn?

Ukázala se nám ve finále Harley Quinn?

Ukázala se nám ve finále Harley Quinn?

Už delší dobu víme, že do Gothamu zavítá Harley Quinn. Je možné, že jsme se jí dočkali už v nedávném finále třetí řady? V článku se podíváme, zda je transformace Barbary na Harley vůbec možná.


18 0
4.7.2017

Barbara Kean byla v první sérii hodně nenáviděnou postavou, v těch dalších však řádně zešílela a ve finále její paranoidní psychopatické chování jasně vyvrcholilo postřelením spojence Butche Gilzeana a snahou zabít nejlepší kamarádku Tabithu Galavan. Když však Theova sestra pomocí biče Barbaru hodila doprostřed největších elektrických výbojů, Barbařin život skončil. Je tomu opravdu tak?

Podle mnohých fanoušků je právě Barbara slibovanou Harley Quinn, psychopatickou Jokerovou obdivovatelkou a milenkou. Víme, že komiksová, seriálová a vlastně i filmová Harley „vznikla“ vhozením do kádě s kyselinou. Vykoupat se v žíravé kapalině je nejspíš i podobně bolestivé, jako nechat si elektrický výboj projet celým tělem. Brání tedy rovnici Barbara = Harley Quinn vůbec něco? Překvapivě ano. Pokud by měla seriálová Harley nějakým způsobem působit vedle Jokera, měla by být stejně stará, možná i mladší než její milý. A jelikož nejpravděpodobnější gothamský Joker, Jerome Valeska, rozhodně není starší, vypadá teorie o quinnovské Barbaře nepravděpodobně.


Filmovou verzi už Harley má. Kdo ji ztvární v seriálu? Foto: Warner Bros.

Harley by mohla být i Leslie Thompkins. I když už není nakažena Jervisovým jedem, svou temnou stránku jen tak nevymaže. I u Lee však možnost transformace v Harley nejspíše ztroskotá na jejím vyšším věku.

Až čtvrtá řada nám ukáže, jak to s Harley bude. Uvidíme změnu Barbary, vrátí se do Gothamu Lee, nebo na scénu vstoupí úplně nová postava? To se dozvíme již na podzim.

Diskuze /8

Lex Luthor

Barbara už z Jeromem spolupracovala a docela jim to klapalo, myslím, že věk by ted pro šílenou Barbaru vůbec nehrál roli

4.7.2017 | 7:52:20
Blackhand47XD

Postava měla být představená ve finále. Někde jsem četl, že jde o tu malou holčičku, kterou Bruce zachránil. Jinde měli zase odvážné tvrzení, že to byl někdo v metru. Je možné, že vybranou herečku mohli nacpat někam do pozadí, sice je to nepravděpodobné, ale jako takový vtípek to udělat mohli.

webmaster
4.7.2017 | 8:16:34
RagnarokCzD

Možná se pletu … Ale nebyla nááááááhodou Harley před tím, než jí hráblo Jokerova psycholožka z arkhamu? Což mi teda ani trochu nezní jako „už v tý době vyšinutá mafiánka, která má slabost pro Gordona“.

Jedinej původ kterej si dokážu představit v souladu s timhle seriálem by snad byl ten, že by předvedli nějakou náctiletou studentku psychologie kterou bude fascinovat celej fenomén s kultem kterej odstartoval Jerom a proto se ho rozhodne prozkoumat do podrobna.

#4 Ratemus
4.7.2017 | 10:40:34
Ratemus

jedinou temnou stránku kterou Lee má, je se nalíčit, narovnat si vlasy, hezky se obléknout a mít děsně drsné hlášky :-D na rozdíl od všech nakažených kteří zešíleli :-D

#3 RagnarokCzD: tvoje teorie se mi líbí

4.7.2017 | 16:50:35
valek9610

Já doufám že se ukáže nová postava :)

4.7.2017 | 22:23:48
Toso11

dúfam v novú postavu a bodaj by to bolo ako v jokers blog to bolo best

5.7.2017 | 0:01:40
league
Já chci Silver ty debilní tvůrci jí tam zapoměli dát. :(
5.7.2017 | 10:31:07
Stanelo39

Tak s tím věkem bych to nějak nehrotil. Podle mě by ji mohli oživit až za několik let, kdy už bude Jarome starší.

8.7.2017 | 13:49:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E05: The Blade's Path

cz1%
Odhadované dokončení zítra 13:00
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @twister78, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze:

  • S04E05.HDTV.x264-LOL
  • S04E05.720p.HDTV­.X264-DIMENSION
  • S04E05.1080p.HDTV­.X264-DIMENSION

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy: Ra's v Blackgate, hloupý Nygma a současné gothamské podsvětí

Postřehy: Ra's v Blackgate, hloupý Nygma a současné gothamské podsvětí

Ve čtvrté epizodě naplno zazářil padouch Ra's al Ghul, Sofia začala od prvopočátku budovat impěrium Falconeů a Ed Nygma se vrátil se svými hádankami. Na nejdůležitější události se jako obvykle zaměřujeme v postřezích.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás