Gotham Kdo si zahraje mladého komisaře Gordona a Alfréda?

Kdo si zahraje mladého komisaře Gordona a Alfréda?

Kdo si zahraje mladého komisaře Gordona a Alfréda?

Do premiéry seriálu Gotham zbývá ještě pěkně dlouhá doba, ale již jsou známa jména herců, kteří si v seriálu zahrají hlavní role. Co říkáte na herecké obsazení, a jak se těšíte na seriál?


4 0
9.3.2014

Seriál Gotham bude vyprávět příběh města, které se během několik let stalo z místa, kde se mohlo v bezpečí chodit o půlnoci malými uličkami, v město, kde je policie bezradná, a tak musí zasahovat samozvaný strážce – Batman.

Hlavní postavou by měl být mladý komisař Gordon. Jméno herce, který bude mít tu čest si zahrát tohoto skvělého detektiva, odhalila stanice FOX nedávno. Má si jej zahrát americký herec Ben McKenzie, kterého můžete znát ze seriálu Southland nebo jako hlas z animovaného filmu Batman: Year one. Tento herec zatím nedostal žádnou pořádnou šanci ukázat, co v něm je a doposud hrál většinou jen menší role. Musíme se tedy nechat překvapit, zda je ten pravý na roli komisaře Gordona. Je nutné připomenout, že i Stephen Amell – představitel Olivera Queena/Green Arrowa v seriálu Arrow byl také jistým rizikem, ale přesto si nyní fanoušci v roli lučištníka se zelenými šípy, který chrání Starling City, neumí nikoho jiného představit.


Další důležitou postavou seriálu bude Alfreda Pennywortha – sluha Bruce Waynea a zároveň jeho nejlepší přítel. Toho si zahraje Sean Pertwee, jenž je velice zajímavou volbou na tuto postavu. Volba tohoto herce, jenž je britským drsňákem, naznačuje, že by se v seriálu mohly objevit flashbacky z dob, kdy byl Alfréd mariňákem.

Co říkáte na herecké obsazení, a jak se těšíte na seriál?

Diskuze /1

tigy

Ben mal tiež hlavnú úlohu v OC California, takže až taká neznáma to nie je :)

11.7.2014 | 8:13:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás