Gotham Kloboučníka si zahraje Benedict Samuel

Kloboučníka si zahraje Benedict Samuel

Kloboučníka si zahraje Benedict Samuel

Herecké obsazení třetí série Gothamu se opět rozrůstá. Konečně víme, kdo si zahraje jednoho z padouchů nadcházející sezóny, schopného manipulátora Kloboučníka.


18 0
19.7.2016

Jak už jsme dříve avizovali, jedním z výrazných padouchů bude ve třetí řadě šílený Kloboučník (Mad Hatter), který rád manipuluje s lidskou myslí pomocí hypnózy. Jervis Tetch, jak zní jeho skutečné jméno, dorazí do Gothamu, aby našel svou sestru Alice. Ta před několika lety zmizela a on je odhodlaný ji za každou cenu nalézt. Odkazu na tuto postavu a Alenku v říši divů jsme se mimochodem dočkali už ve druhé sérii.


Postavu Kloboučníka ztvární australský herec Benedict Samuel, kterého můžete znát ze šesté řady The Walking Dead či minisérie The Beautiful Lie. Z jeho filmových rolí stojí za zmínku kupříkladu The Walk a The Stanford Prison Experiment.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás