Gotham Na Comic-Conu se mluvilo o druhé sérii, nových osudech i záporácích

Na Comic-Conu se mluvilo o druhé sérii, nových osudech i záporácích

Na Comic-Conu se mluvilo o druhé sérii, nových osudech i záporácích

Na letošním Comic-Conu nám tvůrci a herci seriálu Gotham odhalili něco málo o tom, co nás čeká za nové příběhy, jakých nových postav se dočkáme, a kam se posunou charaktery těch stávajících v chystané druhé řadě.


15 0
23.7.2015

Panelu seriálu Gotham se na letošním Comic-Conu účastnili jak tvůrci, tak herci a prozradili fanouškům něco málo o tom, na co se mohou těšit v druhé sérii, která na televizní obrazovky dorazí již 22. září, tedy letos na podzim.

Nejprve tvůrce a výkonný producent seriálu, Bruno Heller, charakterizoval celou druhou řadu jako více teatrální s epičtějšími příběhy a novými záporáky. Zatímco se tedy první série věnovala spíše oldschool Gothamu, ta druhá již pokročí o stupeň výše. To souvisí i se situací kolem záporáků. V první sérii jsme mohli vidět, jak jsou králi zločinu dva staří a unavení mafiánští bossové, v druhé sérii bude mít pomyslnou korunu Oswald Cobblepot, který ale, jak prozrazuje sám Robin Lord Taylor, ví, že jakmile se ocitne na vrcholu, bude se jej snažit někdo sesadit. Na Comic-Conu bylo naznačeno, že by Penguinovým rivalem v následující řadě mohl být Edward Nygma. Nic však nikdo ze štábu nepotvrdil. Nesmíme navíc zapomínat, že se ve druhé sérii dočkáme Jokera.


Králem zločinu v Gothamu je nyní Tučňák

Ovšem své slovo dostanou i kladné postavy. Včera byl pro druhou řadu potvrzen kapitán Barnes, jenž by měl být vzorem pro Jamese Gordona. Když ovšem Ben McKenzie na panelu mluvil o nových hrdinech, hovořil v množném čísle, je tedy pravděpodobné, že se v následujících týdnech dočkáme další castingové novinky.

A druhá série se bude věnovat i rozporuplnému Harvey Bullockovi, v němž sice Jim Gordon probudil jeho staré ideály, je však, jak je možné vidět na konci první řady, unaven z přívalu nových záporáků. Podle Donala Loguea tak na začátku druhé série si nebude dělat ohledně vymýcení zločinu z ulic Gothamu takové naděje jako Gordon. Vztah těchto dvou parťáků by se ale měl podle Bena McKenzieho zlepšit, oba by si dle jeho slov měli lépe rozumět. A postupem času Gordon i poznat, jaký Gotham skutečně je.

Bullock bude unaven z přívalu zločinu

Na Comic-Conu se nezapomnělo ani na nejdůležitější postavu v celém Gothamu Bruce Waynea a jeho komorníka Alfreda Pennywortha. Dle herců bude zpočátku série vztah mezi oběma postavami vyostřený, avšak rozpory povedou pouze a jen k dospělejšímu vztahu, podobnému, jaký známe z komiksů a filmů. O tajemném nálezu v tajné komnatě ale nikdo z členů štábu nic neprozradil.

Na závěr se účastníci panelu zmínili i o Selině Kyle, o níž by mělo být ve druhé sérii divákovi odhaleno více a měla by se rozhodovat, jakou cestou se vydá. Co se týče Barbary Kean, dle Bruno Hellera nebude o nic méně šílená než v posledních dílech první řady.

Více informací zůstává prozatím utajeno, ale i těchto pár střípků otevírá možnosti k řadě spekulací.

Barbara Kean nebude o nic méně šílená

Thumbnail Play icon

Foto: FOX

Diskuze /2

Lucifrid

Jen víc Bullocka :)

#2 Dragon94
webmaster
23.7.2015 | 18:40:16
Dragon94

#1 Lucifrid: Souhlasím. Harvey je úžasnej :3

23.7.2015 | 20:54:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E05: The Blade's Path

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @twister78, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze:

  • S04E05.HDTV.x264-LOL
  • S04E05.WEBRip.x264-RARBG
  • S04E05.720p.HDTV­.X264-DIMENSION
  • S04E05.1080p.HDTV­.X264-DIMENSION
  • S04E05.1080p.WEB-DL.DDP5.1.H.264-CasStudio

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy: Ra's v Blackgate, hloupý Nygma a současné gothamské podsvětí

Postřehy: Ra's v Blackgate, hloupý Nygma a současné gothamské podsvětí

Ve čtvrté epizodě naplno zazářil padouch Ra's al Ghul, Sofia začala od prvopočátku budovat impěrium Falconeů a Ed Nygma se vrátil se svými hádankami. Na nejdůležitější události se jako obvykle zaměřujeme v postřezích.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás