Gotham O čem bude první epizoda?

O čem bude první epizoda?

O čem bude první epizoda?

Již nějakou dobu víme, o čem bude první série Gothamu, nyní se dozvídáme i děj první epizody.


1 0
9.9.2014

Gotham sleduje vzestup velkých zlosynů z DC světa (první série se zaměřuje především na Penguina). Seriál odhaluje zcela novou kapitolu, která doposud nebyla odvyprávěna (pozn. jinde než v komiksu). V pilotní epizodě sledujeme mladého detektiva Jamese Gordona, který je ve službě teprve dva týdny (předtím sloužil v armádě). Zatímco město balancuje na hraně dobra a zla a Gordon se snaží vše zachránit, můžeme sledovat zrod jednoho z nejlepších superhrdinů všech dob, Batmana, jehož příběh začíná vraždou jeho rodičů, kterou vyšetřuje právě detektiv James Gordon. V pilotu se také dočkáme dalších jiných známých postav, neproměněných záporáků jako Poison Ivy nebo Riddler a také komorníka Alfréda, jenž dříve sloužil v armádě (pozn. jeho vojenská minulost vychází ze série Země jedna, přesněji z komiks, jenž vyšel i v ČR, Batman: Země jedna)

Diskuze /5

Revoemag

Seriál ‚Gotham‘ je založen na čtyřdílné komiksové minisérii v hlavní roli s komisařem Jamesem Gordonem. a potom „již víme, o čem bude první série Gothamu“ Tak jak to teda je? Je to 4 dílná minisérie, nebo to bude seriál s několika řadama?

#2 Apostrof #5 TheDarkKnight
9.9.2014 | 11:29:40
Apostrof

Je založen na čtyřdílné sérii, ale rozpracován do regulérního seriálu.#1 Revoemag:

9.9.2014 | 13:22:09
Dragon94

„Již nějakou dobu již víme“ Nejsem hnidopich, ale máte tam dvakrát již.

#5 TheDarkKnight
9.9.2014 | 16:17:25
Onewinged

já myslel, že alfred má vojenskou v normální kontinuitě? :D

#5 TheDarkKnight
9.9.2014 | 16:40:21
TheDarkKnight

Opraveno. :) #3 Dragon94:

Možná, že to tam časem zapracovali, ale minimálně původně to pochází ze Země jedna. :) #4 Onewinged:

To „čtyřdílné komiksové minisérii“ se očividně týká komiksu, podle článku, kde píši, že má Gotham potvrzených 13 epizod, je jasné, že půjde o regulérní seriál. ;) #1 Revoemag:

9.9.2014 | 18:06:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás