Gotham Shane West si zahraje Baneova otce

Shane West si zahraje Baneova otce

Shane West si zahraje Baneova otce

V páté sérii se objeví několik nových padouchů. Jedním z nich je silák Bane, jehož otec konečně našel svého hereckého představitele.

9 0
12.9.2018

Eduardo Dorrance debutoval na komiksových stránkách v roce 1991 a pomohl popsat origin padoucha Banea. Sám používal identitu King Snake a byl známým žoldákem, který prováděl zakázky pro všemožná uskupení ze světa DC (Black Lantern Corps, Ghost Dragons). Při jedné akci pak strávil noc s jakousi povstaleckou bojovnicí v Santa Prisca, díky čemuž se později narodil Bane.

Komiksová podoba King Snakea. Foto: DC Comics


A právě tato postava nyní míří do páté série. Dorrance zde bude klasicky žoldákem a pravděpodobně povede otevřený boj proti gangům Gothamu. Ztvární jej Shane West, herec známý ze seriálu Nikita. King Snake by se pak měl objevit ve většině epizod páté řady. Uvidíme tedy klasický origin padoucha Banea?

Embed from Getty Images

Líbí se vám obsazení King Snakea?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás