Gotham Titulky k epizodě Arkham

Titulky k epizodě Arkham

Titulky k epizodě Arkham

Čtvrtá epizoda seriálu Gotham s názvem Arkham je za námi. Kromě z komiksů a filmů známého ústavu pro choromyslné se můžete těšit také na Knoflíkáře, který se ale přiděláváním knoflíků rozhodně živit nebude.

Titulky, které můžete stahovat v profilu epizody, pro vás přeložili @MRevenger, @LuAn, @TheDarkKnight, o korekce se postaraly @Lucifrid a Pam.

Po zhlédnutí epizody se k nám nezapomeňte vrátit, abyste ohodnotili epizodu, seriál anebo se podělili o své názory a připomínky na našem diskuzním fóru. Veškeré dotazy a žádosti o přečasy směřujte do sekce Titulky.

Přejeme temnou a nebezpečnou podívanou!

4 0
15.10.2014

Diskuze /3

had-89

toto je posledná časť ktorá ma musí presvedčiť o tom, že je Gotham dobrý seriál, inak s ním končím…

15.10.2014 | 18:33:26
66miso11r

dik za titulky

15.10.2014 | 19:15:47
pozitkar

No … posledně jsem usínal a dnes to docela šlo. Mě to přesvědčilo … asi jediný seriál od DC comics, na který se dá dívat.

15.10.2014 | 21:08:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás