Gotham Titulky k epizodě Follow the White Rabbit

Titulky k epizodě Follow the White Rabbit

Titulky k epizodě Follow the White Rabbit

České titulky k šestému dílu třetí série jsou hotové. Přeložili je pro vás @Maty9, @gongis a @LuAn. O korekce se postaraly @Lucifrid a @KevSpa. Hezky se bavte Kloboučníkovým šíleným řáděním a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

18 0
25.10.2016

Diskuze /3

PecaCZE

Díky za titulky. Já teda toho moc o Kloboučníkovi nevím, ale spíš mi tady připomíná Riddlera chováním… rýmy a dělá Gordonovi to co dělá Riddler Batmanovi. To je to tak i v komiksech ? :D

#3 DarthRevan
26.10.2016 | 2:09:28
Baltik

Díky ! Jde vidět, že Gotham si držíte už 3. sezónu na úrovni co se týče titulků. Ať vám to vydrží !

26.10.2016 | 7:29:04
DarthRevan

#1 PecaCZE: V těch komiksech, co jsem četl já, se Kloboučník chová jinak. Tady opravdu připomíná Hádankáře, třeba v Arkham City, pokud jsi hrál, jsou Nygmovy úkoly dosti podobné Jervisovým v této epizodě. Ale samozřejmě můžou být i komiksy, kde Kloboučník provádí takovéhle věci, ta postava je totiž čím dál tím drsnější a temnější :D

webmaster
26.10.2016 | 10:20:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás