Gotham Známe datum premiéry třetí série

Známe datum premiéry třetí série

Známe datum premiéry třetí série

Gotham se vrátí se třetí řadou 19. září. Nevrátí se však Clare Foley, herecká představitelka malé Ivy Pepper. Zato známe dvě nové postavy, se kterými se budeme na podzim v gothamských ulicích potkávat.


34 0
16.6.2016

Ve třetí řadě, která začne 19. září, nás čeká jedna menší proměna. Ta se týká malé Ivy Pepper, která nám trochu vyroste a stane se z ní očekávaný padouch Posion Ivy. To zároveň znamená, že už neuvidíme herečku Clare Foley, která vášnivou botaničku Ivy hrála. Kdo ji v této roli nahradí, zatím není známo, nicméně víme, že se bude ve třetí řadě objevovat pravidelně a připojí se tak k dalším ohlášeným postavám, Kloboučníkovi a Vicki Vale, emancipované novinářce z Gotham City, která to se světem Batmana a i se samotným Brucem Waynem táhne už od roku 1948, kdy se poprvé objevila ve 49. čísle komiksu Batman.

Foto: FOX

Diskuze /1

Angi

Čtvrt roku, paráda. Co by za to lidi u Sherlocka dali. =))

17.6.2016 | 8:07:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás