Gotham Gertrud Kapelput

Gertrud Kapelput

Gertrud Kapelput

Matka Oswalda Cobblepota.

Sezóny 2
2014 - 2015

Gertruda Kapelputová je matkou jednoho z největších padouchů a zločinců celého Gotham City, Oswalda Cobblepota, lépe známého pod přezdívkou Penguin (Tučňák). Gertruda je vůbec unikátem celého seriálu, protože máme poprvé možnost nahlédnout do kuchyně Oswaldovy rodiny, díky čemuž se o něm dozvídáme ještě více.

Gertruda je hrdá matka, která vypadá, jakoby pocházela z jiné doby. Chová se jinak, obléká se jinak, prostě nepasuje do období konce 20. století. Nejvíce jí záleží na svém synovi, o kterém si myslí, že je největším dobrákem na světě.


Sám Oswald má se svou matkou velmi láskyplný a možná až nezdravý vztah. Nikdy by své matce neřekl nic špatného, proto před ní tají svůj kriminální život, který v Gotham City vede. Když matce oznámil, že vlastní noční klub, tak byla Gertruda nadšena, i když ani netušila, jak jej Oswald získal.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Nevinná postava, ale ujde..

19.5.2017 | 21:16:18
George Wayne

Docela ušla…

7.11.2016 | 18:37:18
QWF

Nebyla nejhorší…

25.3.2016 | 17:46:25
Kothy

Dost nesympaticka Tučňákova matka…

7.7.2015 | 14:49:14

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás