Gotham Sofia Falcone

Sofia Falcone

Sofia Falcone

Dcera mafiánského dona Carminea Falconea, která přichází do Gothamu zničit Tučňáka.

Sezóny 1
2017 - 2018

Sofia je jedinou dcerou dona Carminea. Když jejího otce navštívil James Gordon, vypraví se do Gothamu, aby jej znovu získala pod vládu své rodiny. Během chvilky si Sofia omotá Oswalda kolem prstu a postupně znovu získává na svou stranu bývalé spojence svého otce. Následně zaměstná zlotřilého Lazla Valentina a pošle jej do boje proti gothamské policii, čímž donutí starostu povýšit Jima na kapitána. Ve finále svého plánu rozpoutá boj proti Cobblepotovi a za pomoci Sirens a Victora Zsasze dobude trůn. Následně vydírá Gordona a donutí jej o celé věci mlčet.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dobra manipulatorka.

30.6.2020 | 14:36:06
CoRnDuCK

V čtvrté sérii zazářila, i když byla předvídatelná.

29.8.2019 | 18:22:09
default

Stejne nebezpecna jako krasna! <3

25.3.2018 | 16:53:40
Jiri007

zaludná a krasná, doufám že se ještě vzchopí a znovu bude vládnout, jako vůdce byla dobrá např. když použila kladivo aby Lee nemohla dělat řemeslo, stejně to dělaji mafiáni ve filmech a to se mi na ni líbí, že dodržuje tradice což tučňak nedělal.

24.3.2018 | 14:00:29
GrindyCZ25

Jestli je postava které mě štve nejvíc je to ona (předvídatelnost je u ní vysoká škoda že Jim je hloupý a naletěl jí na to)

27.1.2018 | 22:07:52

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás