Gotham Ve finále uvidíte: Hrdinové povstanou

Ve finále uvidíte: Hrdinové povstanou

Ve finále uvidíte: Hrdinové povstanou

Jim Gordon a Bruce Wayne stojí před těžkými rozhodutími, která ovlivní budoucnost jejich i celého Gothamu. Jeremiah totiž stále neupustil od svých plánů zničit město. Podívejte se na upoutávku k závěrečné epizodě čtvrté série. O tom, zda se dočkáme další řady, zatím stále nebylo rozhodnuto.

16 0
13.5.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

CoRnDuCK

Gotham nesmí skončit tak brzo :(

13.5.2018 | 12:36:06
Lex Luthor

doufám, že neskončí a bude pokračovat dál a nebude restart.

13.5.2018 | 14:08:34
Mucko

Ak bude 5seria tak to nebude žiaden restart len sa serial bude zameriavať na niečo iné príklad(Po 4 serii sa objavíme 2 roky v buducnosti po udalosti ktore nastanú vo finale 4 serii a v meste bude povera o mužovi v čiernom obleku ktorý zastavuje zločin (Myslím že v serialu nemôžu použiť mená ako Batman,Catowoman alebo vôbec Joker preto Selinu prezivajú „Cat“)preto by sa Batman volal zrejme iba Bat) a 5 seria by sa zamerala hlavne nato ako si Bruce poradí s niekym ako je Mad Hattler Scarecrow Grundy a další a hlavne by sa asi aj zameral o vzťahu a dôvere medzi Gordonom a Batmanom proste niečo ako v Arkham Origins

13.5.2018 | 21:42:59
ImTheBeast

Podle mě je blbost, aby to skončilo, když se sotva ukázala nová postava v podobě Jeremiaha, která mě ale osobně a upřímně nebaví tolik jako Jerome :-/ neříkám že je to špatná postava to určitě ne, ale Jerome mi seděl daleko více a lépe než jeho bratr. I jako Jokera jsem bral více jeho než Jeremiaha, který je sice skvělý a mazaný padouch a má vše skvěle promyšlené a je to prostě jinej kalibr oproti tomu co byl Jerome, ale já mám asi prostě raději více tu řeknemě „přehnanou šílenost“ a bláznivost co měl Jerome. Ale jsem zvědavý, jak se tenhle nový „Joker“ bude vyvíjet, protože jsme fakt teprve na samotném začátku postavy, která se určitě ještě bude vyvíjet a posouvat dále.

#5 ImTheBeast
13.5.2018 | 22:00:23
ImTheBeast

#4 ImTheBeast: Ovšem je zcela jasné, že ten opravdový a nejlepší Joker byl a navždy bude v podání Heatha Ledgera v TDK. Ten měl totiž vše, co alespoň podle mě má mít opravdový Joker, který vzbuzuje hlavně chaos a šílenost v živé podobě.

#6 DarthRevan
13.5.2018 | 22:02:34
DarthRevan

#5 ImTheBeast: :D :D

webmaster
17.5.2018 | 0:52:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás