Grace and Frankie
82/100 - 9×

Grace and Frankie

Grace a Frankie jsou dvě kamarádky na oko, které se ve skutečnosti navzájem nenávidí. K sobě je více přitáhne až jedna pro ně velice nemilá zpráva. Obě opustí jejich manželé. A to proto, že se do sebe zamilovali a chtějí žít spolu. V hlavních rolích dvou sedmdesátiletých žen hrají Jane Fonda a Lily Tomlin, jejich manžele si zahráli Sam Waterston a Martin Sheen. Třináctidílný seriál napsala tvůrkyně Přátel Marta Kauffman.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 27 minut


Nový trailer: Blíží se druhá řada Grace and Frankie

Nový trailer: Blíží se druhá řada Grace and Frankie

Loňská komediální novinka o vážných tématech Grace and Frankie se na Netflixu vrací s druhou sérií. Ta odstartuje za necelý měsíc – 6. května. Podívejte se uvnitř článku na první trailer, který slibuje řadu zábavných momentů ze života dvou žen, které opustili jejich homosexuální manželé.


1 0
10.4.2016

V druhé řadě Grace and Frankie se kromě čtyř hlavních postav a jejich dětí objeví také nejméně jeden důležitý nováček: Sam Elliott (The Ranch, Justified) jako nový Gracein nápadník Phil Milstein.

Nadcházející série bude mít opět třináct epizod. Netflix navíc seriál už loni v prosinci prodloužil a objednal mu rovnou třetí řadu, která bude mít premiéru v roce 2017. Tvůrci seriálu jsou Marta Kauffman (Friends, Joey) a Howard J. Morris (Home Improvement).

Thumbnail Play icon
  • season2-poster-1b5234ebd4a0822a669028d21f68a8ca.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!