Grantchester
98/100 - 9×

Grantchester

Sidney Chambers je charismatický a okouzlující duchovný, který je parťákem policejního inspektora Gordieho Keatinga. Společně tvoří netradiční duo, které se doplňuje ve vyšetřování případů.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní

S02E01: Episode 1

S02E01: Episode 1

Je rok 1954 a hned za vesnicí Cambridgeshire v Grantchesteru si místní vikář Sidney Chambers užívá slavného pikniku se svým nejlepším přítelem, DI Geordie Keatingem, rodinou Geordie, Sidneyho plachým kurátorem Leonardem Finchem a jejich nevrlou hospodářkou paní Maguireovou.

cz sk
2.3.2016
50 minut

Když šli domů, jejich šťastný den je zkrácen, když DC Phil Wilkinson zatkne Sidneye – a obvinění je sexuální útok. Otec otec Harding Redmond je zdrojem obvinění, zděšen tvrzeními v deníku své dospívající dcery Abigail [Gracie Brooke], který nyní zmizel, stejně jako samotný deník. Poté, co byl grilován DCI Bensonem, se Sidney chystá prokázat svou nevinu, ale ne dříve, než arciděkan pošle Sidneyho starého přítele Ctihodného Sama Milburn [Andrew Knott] ze sousední farnosti, aby ho zkontroloval. Sidney zjistí, že nedávno trávila čas s místním fotografem Danielem Marlowem. Sidney a Geordie zjistí, že Danielovo studio je prázdné – až na mrtvé tělo Abigail. S Danielem chybí Sidney a Geordie s místním teenagerem Garym Bellem, který byl dříve Abigailiným otcem obviněn z nevhodného chování vůči ní, jakož i její rodině. a přátelé. Když se však o Abigailině životě začíná objevovat stále více tajemství, je jasné, že ji nikdo neznal tak dobře, jak si mysleli. Sidney a Geordie mohou přesně určit, kdo byl za její smrt zodpovědný, jen když najde její chybějící deník, ale tato odpověď navždy poškodí jejich přátelství?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama