Grantchester
98/100 - 9×

Grantchester

Sidney Chambers je charismatický a okouzlující duchovný, který je parťákem policejního inspektora Gordieho Keatinga. Společně tvoří netradiční duo, které se doplňuje ve vyšetřování případů.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní

S02E02: Episode 2

S02E02: Episode 2

Geordie a Cathy [Kacey Ainsworth] jsou na misi, aby našli Sidneyho jako přítelkyni – ale zdá se, že nikdo není pro vyvoleného vikáře dost dobrý.

cz sk
9.3.2016
50 minut

Geordie plány jsou dále zmařeny, když Sidney starý plamen, Amanda Hopkins [Morven Christie] přijde do Grantchesteru, zatímco Guy je pryč na business.Geordie vyzývá Sidney o pomoc po zjevné sebevraždě na Sidneyově staré Cambridge College. Valentine Lyall, člen Corpus Christi, byl nalezen mrtvý: výsledek dlouhého pádu z věže kaple King's College. Jeho manželka Mya [Lourdes Faberes] je utěšována valentinským hvězdným žákem Kitem Bartlettem [Matthew Tennysonem], který se podílel na odvážných stoupáních budov univerzity vedle jeho mentora. Oba jsou však přesvědčeni, že Valentine byl příliš šťastný a spokojený, než aby to bylo sebevraždu. Kitovým alibem je ruský učitel, profesor Raban [Tim McMullan], který mentoruje studenta štěpky a rádoby marxisty jménem Rory Crompton [Josh Bolt], když Sidney a Geordie dorazit, aby ho vyslechli. Dostávají ještě chladnější přivítání od mistra Gilesa Montgomeryho [Nigel Planer], který si pamatuje Sidneyho z jeho studentských dnů – a stále ho nesnáší za nezasvěcenou minulou přestupku. Zdá se, že jde o případ nočního lezení, který objevil studentského svědka, který viděl někoho tlačit Lyalla k jeho smrti. Spěšně spálené papíry a nevysvětlitelné krvavé kapesníky vedou Sidney a Geordie hlouběji a hlouběji do sítě špionáže a tajemství. Kdo je záhadná žena sleduje? Proč je Geordie v tomto případě tak nervózní? A bude policejní sekretářka Margaret Wardová [Seline Hizli] konečně žena, která prolomí Sidneyho běh špatných dat?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama