Grantchester
98/100 - 9×

Grantchester

Sidney Chambers je charismatický a okouzlující duchovný, který je parťákem policejního inspektora Gordieho Keatinga. Společně tvoří netradiční duo, které se doplňuje ve vyšetřování případů.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní

S04E06: Episode 6

S04E06: Episode 6

Will, který se odvrátil od tragédie své rodiny a byl zklamán výběrem, kterému nyní čelí, usiluje o rozptýlení v Geordieho světě.

cz sk
15.2.2019
50 minut

Objevuje se nový zvláštní případ: vražda Teddy Boy v tanečním sále, kterou Geordie uzavírá, je důkazem toho, že země opravdu šla ke psům. Je to pohled podporovaný impotencí, kterou nyní cítí, pokud jde o Cathyho potíže v práci a dospívající povstání jeho dcery Esme. Bez ohledu na svůj život ve farnosti se paní C cítí ztracená, zatímco Cathy je otřesena dalším setkáním v práci. Leonard je vyděšený, schovává se v Danielově domě a navrací se ze svého setkání s Willem. Dokáže Grantchesterův nový vikář, který již řeší své vlastní démony, uklidnit Geordieho hněv natolik dlouho, aby odhalil, kdo byl opravdu za chlapcovou smrtí?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Havran1

Průměrný díl, jasně nejslabší řada, obzvláště první polovina byla tragická. A Sidney v zadeli. Jasný sešup.

26.2.2019 | 20:14:31
oskarka

A tak se pomalu začala vkrádat liberální výchova a tolerance jiných do staré, dobré konzervativní Anglie a – výsledky jsou dnes zřejmé.

17.2.2019 | 15:33:39

Filtr seriálů
Reklama