Grantchester
98/100 - 9×

Grantchester

Sidney Chambers je charismatický a okouzlující duchovný, který je parťákem policejního inspektora Gordieho Keatinga. Společně tvoří netradiční duo, které se doplňuje ve vyšetřování případů.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní

S05E02: Episode 2

S05E02: Episode 2

Will a Leonard jsou svědky smrtícího a úmyslného hitu v Grantchesteru.

cz sk
17.1.2020
50 minut

Geordie vystopuje auto u dvojice rozhodně nefunkčních bratrů, jejichž dům leží daleko od vyšlapané cesty. Manželka oběti, jeho zaměstnanec a oba bratři jsou všichni poškozenými postavami chycenými v síti lží a zrad, a nejsou to jen tajemství, která se skrývají v areálu bratrů.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rezzba

Zase. Jako kdyby scénář psal začátečník. Všechno strašně průhledné. Pachatele vždy uhodnete,ten nejmíň nápadný. Vyšetřování stylem obvinit,nic tak další obvinit nic a další. Ale co mně nejvíc vadí je jak tam na sílu našroubovali tu novinářku. Ta je najednou u všeho, neustále otravuje a přitom 4 série tam bebyl novinář ani jeden. Jenom se čeká kdy jí ojede. A příběh v pozadí to samé,jak to asi tak dopadne? Něco na něho najde,aby tajně mamku nechal?

30.9.2020 | 13:34:50
Havran1

Slušná epizoda, ale Sidney to není. S tou bukviční linkou taky nemusí tak tlačit na pilu. Nemít dnes v seriálu bukvice nebo lesby, jakoby ani nebyl.

26.1.2020 | 21:21:02

Filtr seriálů
Reklama