Grantchester
98/100 - 9×

Grantchester

Sidney Chambers je charismatický a okouzlující duchovný, který je parťákem policejního inspektora Gordieho Keatinga. Společně tvoří netradiční duo, které se doplňuje ve vyšetřování případů.

VB | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | ITV | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní

S05E04: Episode 4

S05E04: Episode 4

Když je mladý muž nalezen mrtvý a ostře nahý na Fens, Will a Geordie objeví vazby na výzkumný projekt Cambridge experimentující s drogami měnícími mysl.

cz sk
31.1.2020
50 minut

Jak se případ stane mrzutější, Willovy vlastní pocity viny za smrt jeho otce a jeho konfliktní pocity ohledně Ellie začnou vybírat svou daň. Je připraven se ponořit hluboko do sebe, aby našel odpovědi? Se vším ostatním v jeho životě zdánlivě v jámách, bude potřebovat pomoc svých přátel, aby to zjistil. Stejně tak Keatingové čelí jednomu ze svých nejtěžších rozhodnutí, poté, co katastroficky trapná večeře opustí více než jen pečené Aljaška spálená kolem okrajů. Cathy konečně řekne Geordie pravdu o své matce? A když Chapmanův spor nevykazoval žádné známky uvolnění, musí se Leonard pokusit přesvědčit paní C, že na světě je dobro, ale obejde se ta nejmilnější žena ve farnosti?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Havran1

Vcelku to šlo. Inu tak ho má Will na rozdíl od Sidneyho jen na čůrání.

7.2.2020 | 18:10:18

Filtr seriálů
Reklama