Grey's Anatomy (Chirurgové) S13E24: Ring of Fire

S13E24: Ring of Fire

S13E24: Ring of Fire

Po útěku nebezpečného pacienta, kdy se Stephanie ocitla v ohrožení, došlo v nemocnici k požáru a následnému výbuchu. V ohrožení jsou tak nyní životy dalších doktorů a pacientů. Meredith se zatím chystá Nathanovi oznámit novinky týkající se jeho sestry.

cz sk en
18.5.2017
7 920 000
43 minut


Scénář: Stacy McKee
Režie: Debbie Allen

Obsah epizody

Výbuch znovu otevřel všechny uzavřené dveře, a tak se Jackson okamžitě vydává hledat Stephanii. Maggie mu jen stihne říct, aby byl opatrný. Dr. Baileyová s Dr. Webberem zatím organizují ošetřování zraněných.
Stephanie je popálená, ale v pořádku. Jde pomoc Erin, která má uvězněnou nohu. Owen s Amelií se chystají na cestu za Megan. Mezitím se vrací Alex a pomáhá najít Erin.
Stephanie s Erin se podařilo dostat ven z hořící místnosti, ale kvůli hořícím schodům nemůžou dolů. Na střechu ale můžou. A tak jdou, krůček po krůčku. U dveří ale Stephanie zjistí, že nemá svou kartu a bez ní neotevře dveře. Dojdou jí síly, protože ví, že to je konec. Nebo ne? Najednou totiž na schodišti svou kartu zahlédne a vrací se pro ni. Je pryč dlouho a Erin se bojí. Stephanie to ale dokáže a vrátí se. Jsou na střeše, ale kvůli rámusu kolem jejich volání o pomoc nikdo neslyší a Erin kolabuje. Ztratila moc krve. Stephanie je bezmocná, ale po tom všem ji nemůže ztratit.
Po Stephanii se stále pátrá, ale jen mezi lékaři. Dr Minnicková měla její ztrátu nahlásit policii, ale v tom chaosu na to zapomněla. Ben ví, kde ji viděl naposledy, a tak se i přes Mirandin zákaz vydá s hasiči zpět do nemocnice. Najdou je a Erin okamžitě operují. Když je mimo ohrožení života, na Stephanii všechno dolehne a je čas se o ni postarat.
Maggie se jde omluvit April za to, že křičela na Jacksona. To neměla. Ale April ji ohromí odpovědí, že k ní Jackson něco cítí a ona zřejmě k němu také, takže by neměla váhat a měla by mu to říct.
Stephanie je naživu a její popáleniny jsou vážné. Všechno se dá ale napravit. Díky všemu co dnes prožila, si uvědomí, že už ale nechce být lékařkou. Ví, že je na čase, aby žila i svůj život, protože druhou šanci už nemusí dostat, a nemůže jen neustále pomáhat druhým. Dr. Minnicková dostane výpověď.
Meredith ví, že musí Nathanovi o Megan říct, a teď když už je v nemocnici po všem, nastala ta pravá chvíle. V Nathanovi se střídají pocity, ale je šťastný, že je Megan naživu a ví, že musí za ní. Je mu to ale hrozně líto vůči Meredith. Ta ale nechce žádné omluvy slyšet. Kdyby šlo o Dereka, udělala by to samé. A tak ho nechá odjet.

Meredithiny rozumy

Začátek:

„Když po nás život chce něco nemožného, dojde v těle k explozi. Zalije nás záplava hormonů, díky níž jsme silnější a rychlejší. Biologie překoná strach a učiní nemožné možným.“

Konec:

„Nikdo se neprobudí a nepomyslí, že mu jeho svět dnes exploduje. Že se naprosto změní. S tím se nikdo ráno neprobudí. Ale občas se to stane. Někdy se probudíme, čelíme svým obavám a uchopíme je za ruku. Stojíme a čekáme. Doufáme, připravení na všechno.“

Foto: ABC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kropt

Tak tenhle díl byl fakt špatnej, jsem zvědavej, jestli to zachrání nová serie.

4.6.2017 | 9:06:22
trable

celý díl mi přišel až na mer a nathana přehraný..všichni se tak snažili, až mi ty jejich herecké výstupy přišly až komické místo naopak:(

24.5.2017 | 14:48:34
Charelze

Jsem z toho lehce rozpolcená. Miluju greys ale 13.série mi přijde ve spoustě věcech nedotažená. Mer a Steph, možná jen tyhle dvě mají trochu více dotažené příběhy. Ale April se vždycky jen mihne a vždyť se s Jaksonem spolu vyspali, ona mu pomohla s otcem a pak, co? Nic? Žijí spolu, pracují spolu ale nic?! A Magie? To snad ne. A co to vyvádějí s Alexem? Jak našel toho manžela? Jo se naposled objevila, když ji DeLuca vyznal lásku a co jako? Alex se s Jo vedle sebe neobjevil, ani nepamatuju. Bailey je jako vždy fantastická a Richard je zase za učitele/otce tentokrát pro Steph a ne pro Mer nebo Magie. Jen mě chybí víc ten styl kdy se během případu vyostřovaly/vy­jasnily vztahy mezi hlavními hrdiny, místo přidávání a ubírání postav. Vích chirurgických případů a víc hlavních hrdinů. Viz.e13s20

22.5.2017 | 11:59:52
eva.kosak

vidím,že nie som jediná..až mi je na blvanie z predstavy Maggie a Jackson..ja sa nikdy nezmierim s tým,že už nebude žiadne Japril…oni proste patria k sebe..ak toto poserú,končím so seriálom,na to sa nebude dať pozerať..blee..húrá Minnickovej konečne niekto nakopal zadok..Bailey hviezda nesklamala..úžasná bola..a Steph..klobúk dolu

21.5.2017 | 12:13:42
Venda5N

Úchvatné finále!!! Stephanie byla výborná a ten její proslov nej (y) Maggie a Jackson?? Ne prosím ne :-P Bailly byla TOP a Minnicková je konečně pryč :-D jej (y) Co se Megan týče…myslím,že 10let v díře ji totálně změnilo a i když se budou všichni kolem snažit,aby se dala do kupy apod. tak s Rigsem nebude a on skončí s Mer ;-)

20.5.2017 | 22:19:30
opicocune

Finálé jako vždy parádní :) jen proboha at nevznikne pár z Jacksona a Maggie!

20.5.2017 | 0:45:42
martin1m2

Ako mohla Steph prežiť? To nemá logiku … WOW aká bola celý diel a ten jej preslov na konci ♥ :) Je od Shondy milé, že ju nezabila. Aww Mer-Nathan -) snáď ich najkrajší diel -) 1. x sa mi obaja neuveriteľne páčili a keď Nathan plakal, bol taký zlatýýý :D ♥ Btw, nechápem čo sa tak rýchlo vzdávate OMG, Megan môže prísť o pamäť navždy, môže byť iná … a to môže Meg-Natha rozdeliť … a vy ste Mer hneď zatratili :D :D :D Na 2. str. ja zatracujem Japril, asi to fakt nedajú už nikdy dokopy, ale je mi to ľúto :( Eliza mi teda chýbať nebude !!! Niečo mi našepkáva, že neodíde celkom – neverím, že odhodia vzťah s Arizonou. A hviezda celého dielu je BAILEY <3 ♥ Ja ju milujem !!! :D Tell them Bailey, TELL THEM !!! :D :D:D :D Omelia tento diel oničom … Za 4, predošlý diel bol oveľa lepší …

19.5.2017 | 22:35:56
valasek

Dokonalé, <3 konečně je tak kravka pryč. :)

webmaster
19.5.2017 | 21:03:48
Valada06

Bylo to skvělé, nevím, co někteří pořád mají. Conečně tu krávu Minnickovou vyrazili, Edwardsová se snad někdy vrátí a doufám, že Nathan se na Mer nevykašle. :-)

webmaster, korektor
19.5.2017 | 20:57:50
Lucifrid

To jsou prostě Greys, nádhera <3

webmaster, korektor
19.5.2017 | 20:45:07

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás