Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba k epizodě Walking Tall

Hudba k epizodě Walking Tall

Hudba k epizodě Walking Tall

Druhá epizoda opět přináší hodně zajímavé předělávky světových hitů, jejichž aranžmá pravidelné diváky nepřekvapí, ale zato určitě potěší. Příjemný poslech!


3 0
6.10.2015

Tyler Ward & Two Worlds – „All About The Bass“

Meredith společně s Amelií a Maggií čekají v autě na Alexe. Doktoři se shromažďují u uvítací snídaně, kterou nachystali pro Baileyovou coby novou šéfku chirurgie. Callie vypráví Amelii a Maggii o svém rande. Přichází Baileyová, která neví, že jde o uvítací snídani pro ni, proto poradu okamžitě rozpustí.

Thumbnail Play icon

Ian Keaggy – „Since You Been Gone“

Callie, Jackson, Warren, Maggie a Amelia vymýšlejí operační plán, jak pomoci Jade. Vchází Meredith a za ní Owen, posléze si všichni začnou na Baileyovou stěžovat a přitom zapomenou na Warrenovu přítomnost.
Frida Sundemo – „Keep An Eye On Me“

Webberovi se konečně podaří hovořit s Baileyovou. Vypráví jí o svém prvním dnu šéfa chirurgie a dává jí jako dárek svůj stetoskop.

Thumbnail Play icon

Us The Duo – „Shake It Off“

Baileyová se pokouší probudit Jade, posléze děkuje Meredith za její pomoc a ustanovuje ji šéfkou obecné chirurgie. Mer dává lekce anatomie. Baileyová se připravuje na svůj další den, Ben jí ale pomáhá zcela jiným způsobem.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nepřehlédněte

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Málokdo věřil, že by jedna z nejúspěšnějších televizních producentek mohla dát někdy sbohem ABC. Ale po patnácti letech, a hitech jako Grey's Anatomy, Scandal či How to Get Away With Murder, stanici se svou společností ShondaLand opouští. Na nových projektech bude pracovat pod hlavičkou Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás