Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z 10. a 11. epizody

Hudba z 10. a 11. epizody

Hudba z 10. a 11. epizody

Chirurgové se po pauze vrátili s plnou parádou a hudba tomu rozhodně odpovídá. Jako vždy hraje na emoční strunu. Která z pěti písní se vám líbila nejvíc?


7 0
12.2.2017

Budo & Kris Orlowski – Waterski To Texas

Lékařky pomáhají s porodem v ženské věznici. Nastávající maminka Kristen žádá o přítomnost své matky. Arizona jí říká, že už je opravdu čas začít tlačit. Kristen prosí, aby řekly její mamince, že je jí velice líto, co udělala. Doufá, že za ní mamka poté přijde.

Thumbnail Play icon

Gavin James – 22

Kristen si po porodu nechce své dítě ani pochovat. Poté, co začne plakat, si to ale rozmyslí. Kristen malé Ellie říká, ať poslouchá svou babičku, aby nedopadla jako ona. Pak Ellie předá Arizoně.


Thumbnail Play icon


Zoe Durrant – Bridge

Arizona bere Bryana na sál, ale upozorňuje ho, aby Mindy neříkal, že to byl on, kdo do nich naboural. Drží Mindy za ruku a ta si ještě předtím, než ji uspí, stihne všimnout, že má na obličeji modřiny. Bryan se jí přizná, že to byl on, kdo nehodu způsobil.

Thumbnail Play icon

Luke Sital-Singh – Killing Me

Owen a Stephanie informují Bryana o stavu Mindy a jejich nově narozeného dítěte.

Thumbnail Play icon

David Gray – Smoke Without Fire

Arizona jde domů a sedá si na schody. DeLuca se jí ptá, jestli si nechce promluvit o tom, co se stalo její pacientce. Arizona mu přizná, že jí chybí Alex.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

KevSpa

Zoe Durrant – Bridge <3

webmaster
13.2.2017 | 0:01:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás