Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z 15. a 16. epizody

Hudba z 15. a 16. epizody

Hudba z 15. a 16. epizody

V patnácté epizodě zuřila v nemocnici válka, v té šestnácté jsme se podívali do Montany, kde Jackson a April zachraňovali nemocnou dívku a emoce létaly na všechny strany.


4 0
21.3.2017

Serena Ryder – Got Your Number

April se vyhýbá Jacksonovi a Catherine se probouzí bez Richarda. Ten se probouzí v nemocnici. Owen se také probouzí do osamělého dne a Amelia spí na Meredithině gauči.

Kaleo – Way Down We Go

Amelia a Owen se umývají, Owen se snaží Amelii poslat pryč, říká jí, že se jedná o ztracený případ. Ta mu ovšem odpovídá, že o ztracený případ nejde. Nakonec jde na sál s ním.


Sampha – (No One Knows Me) Like The Piano

Ben se snaží zachránit pacienta, který kolabuje, zatímco se ostatní umývají. Richard nechává při operaci převzít Bena vedení. Catherine se ptá, proč tam vůbec jsou. Ptají se Bena, jestli vše zvládá a ten říká, že ano.

John Legend – I Know Better

Arizona a Eliza se společně probouzí na gauči. Začnou se líbat, přičemž do místnosti vstoupí nečekaně Richard a vyruší je. V ten moment rychle odchází. Maggie a Amelia odcházejí z nemocnice a vidí Owena. Richard se chystá na příslužebně ke spánku. Najednou do místnosti vstupuje Catherine. Richard jí říká, že se nikdy nechtěl stavět mezi ni a Jacksona. Ulehá do postele a Catherine mu přeje dobrou noc a odchází.Mary J. Blige – Doubt

April a Jackson se připravují na operaci. Jackson provádí první řez. Operaci zdárně dokončí a vrací se zpátky do hotelu. Políbí se a Jackson zatáhne April k sobě do pokoje.

Jill Scott – You Don't Know

Jackson a April vystupují z letadla a vítá je Catherine společně s malou Harriet. Jackson své matce za všechno děkuje. Nastupují do auta a odjíždějí.

Která píseň se vám nejvíc zaryla pod kůži?

Diskuze /1

Lucifrid

Šestnáctka měla krásnou podkresovou hudbu, to bylo moc fajn. Ale oba dva songy jsou super, neskutečně tam sedly (kdy některé ke GA ne, že :D). U patnáctky je nej John Legend, kterého nevyhledávám, ale to jeho poslední album, ze kterého je i tenhle song, jsem slyšela loni fakt mockrát.

webmaster
21.3.2017 | 20:15:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S14E04: Ain't That a Kick in the Head

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @garax
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze:

  • S14E04.HDTV.x264-SVA
  • S14E04.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S14E04.WEBRip.x264-RARBG
  • S14E04.1080p.WEB­.H264-STRiFE
  • S14E04.720p.AM­ZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb
  • S14E04.iNTERNAL­.720p.WEB.x264-BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Málokdo věřil, že by jedna z nejúspěšnějších televizních producentek mohla dát někdy sbohem ABC. Ale po patnácti letech, a hitech jako Grey's Anatomy, Scandal či How to Get Away With Murder, stanici se svou společností ShondaLand opouští. Na nových projektech bude pracovat pod hlavičkou Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás