Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z dvanácté až čtrnácté epizody

Hudba z dvanácté až čtrnácté epizody

Hudba z dvanácté až čtrnácté epizody

V epizodě My Next Life jsme si zavzpomínali na pilotní díl a to i hudebně. Komu z vás se minimálně nezamlžily oči při poslechu Jem nebo Thirteen Senses? Hudba je neodmyslitelně jedním z pilířů Chirurgů a ani ve dvanácté sérii tomu není jinak.


8 0
29.3.2016

Apollo LTD – What Are You Waiting For

Mer vyučuje svoji třídu. Owen se v posteli tulí k Amelii. Alex s Jo hledají klíče od bytu, přičemž Jo najde v šuplíku snubní prsten. Mer vybízí svoji třídu k pozornosti.

Thumbnail Play icon

Jem – They

Katie Bryce říká Amelii, že chce Dereka jako svého lékaře, načež ji Mer poznává jako svoji vůbec první pacientku, se kterou se setkala ve svůj první den. Flashback do setkání Mer s Katií.


Thumbnail Play icon

Charles Perry – Apologize

Alex, Jackson, Ben a Owen diskutují o svých nelehkých vztazích. Penny se připojuje v kantýně ke Steph a Jo. Callie vyzvídá na April, jak se srovnává s rozvodem. Maggie líbá Andrewa.

Thumbnail Play icon

Thirteen Senses – Into the Fire

Amelia bere Katie na operaci. Daphne informuje Mer a Nathana, že se za ní přijde podívat její syn David. Mer s Nathanem jedou s Daphne na operační sál, Mer při tom spatří Katie jedoucí také na sál. Na okamžik se s Mer ve vzpomínkách vracíme do jejího prvního dne s Katie.

Thumbnail Play icon

Jill Scott – Back Together

Amelia dává dohromady Katiinu pooperační dokumentaci. Owen říká Amelii, že můžou začít znovu, pokud chce. David spatřuje tělo své mrtvé matky Daphne. Mer připomíná své třídě, že by měli být vděční a pokorní za přísun těl k výuce.

Thumbnail Play iconCeeLo Green – Working Class Heroes (Work)

Mer, Baileyová, Jackson, Callie a Jo trénují novou proceduru na mrtvole. Owen představuje případ vojáka s masivním nádorem v pánvi, jemuž by lékaři měli jednu nohu kompletně odoperovat a druhou přišít doprostřed pánve.

Thumbnail Play icon

Patricia Lynn – Rollercoaster

Steph odchází od roztleskávaček a pracuje s Alexem na Maxine. Alex vysvětluje Maggii, jak funguje „středoškolská morálka“ v nemocnici a proč by ne/měla zveřejňovat svůj vztah s Andrewem.

Thumbnail Play icon

Clare Maguire – Don't Mess Me Around

Baileyová chce od Bena vědět detaily operace. Maggie zveřejňuje svůj vztah s Andrewem. Jackson říká Mer, že s ní doktor Thorpe flirtoval. Mer pak utíká za ním a dává mu svoje telefonní číslo.

Thumbnail Play iconKevin Ross – Be Great (feat. Chaz French)

Penny provádí na Griffinovi endoskopickou ventrikulostomii. Arizona sděluje Alexovi a Baileyové svůj plán ohledně záchrany Courtney a jejích miminek, Baileyová jí přeje hodně štěstí. Amelia vyhazuje Penny od zákroku.

k poslechu na Spotify

Axel Flovent – Beach

Doug ukazuje Courtney jejich syna prostřednictvím tabletu. Baileyová říká Benovi, že si ho Arizona vyžádala do své služby a že má jít zkontrolovat její pooperační pacienty.

k poslechu na Spotify

Jill Scott – Lovely Day

Owen bere Amelii za štěňátky. Dr. Will Thorpe se objevuje v nemocnici a zve Mer na rande. April jde za Jacksonem, aby mu pověděla o dítěti, nachází ale Arizonu, jak s ním už všechno probírá.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Který song se vám z líbil nejvíc? Padla na vás u dvanácté epizody nostalgická nálada?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S14E04: Ain't That a Kick in the Head

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @garax
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze:

  • S14E04.HDTV.x264-SVA
  • S14E04.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S14E04.WEBRip.x264-RARBG
  • S14E04.1080p.WEB­.H264-STRiFE
  • S14E04.720p.AM­ZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb
  • S14E04.iNTERNAL­.720p.WEB.x264-BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Málokdo věřil, že by jedna z nejúspěšnějších televizních producentek mohla dát někdy sbohem ABC. Ale po patnácti letech, a hitech jako Grey's Anatomy, Scandal či How to Get Away With Murder, stanici se svou společností ShondaLand opouští. Na nových projektech bude pracovat pod hlavičkou Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás