Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody Back Where You Belong

Hudba z epizody Back Where You Belong

Hudba z epizody Back Where You Belong

Ve čtrnácté epizodě dvanácté řady jsme s našimi lékaři opět zažili několik dramat. Od schizofrenické pacientky, přes shánění ledviny pro mladého pacienta, až po rozkol mezi lékaři, který nijak nepolevil. Všechny tyto události doprovodily zajímavé písně, které vám opět přinášíme.


9 0
4.3.2017

Royal – My Kind of Crazy

Alex a Maggie mluví o práci, zatímco Meredith páruje ponožky. Amelia se hádá s Alexem a Meredith si stěžuje, že se nudí.

Seramic – People Say

Maggie se ptá Gwen, jestli se chce jít podívat na svou dceru. Je upozorněna, že by mohla mít schizofrenii. Owen mluví s Jo o Chrisově otci, říká jí, že se možná změnil.


Aron Wright – Don't Play Games

Arizona a Eliza se políbí. Nathan a Maggie jdou vyměnit Claire obvazy. Do pokoje přichází její rodiče a pozorují ji. Claire ze začátku povídá nesmysly, poté ale rodiče pozdraví. Řekne jim, aby si k ní sedli.

Aquilo – Sorry

Maggie se ptá Nathana, jestli si nechce promluvit. Ten jí říká, že je v pořádku a popřeje jí dobrou noc. Owen zastavuje Jo a ptá se, jestli je v pohodě. Obejmou se. Maggie přichází domů a říká Meredith o Claire a Nathanovi.

Která píseň se vám líbila nejvíc?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás