Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody Undo

Hudba z epizody Undo

Hudba z epizody Undo

Chirurgové nás v nové řadě přivítali pořádným dramatem, které samozřejmě jako vždy umocnila doprovodná hudba. Mimo jiné jsme si mohli vychutnat poslední song Alicie Keyes.


5 0
28.9.2016

Davie – Testify

Sledujeme Owenovu a Ameliinu svatební hostinu. Nathan žádá Mer o tanec, nicméně o chvíli později jej vyzve Maggie. Alex přijíždí do nemocnice s Andrewem. Jo volá Mer ohledně DeLucy, Mer to ihned sdělí Maggie.

Thumbnail Play icon

Yuna – All I Do

Nathan nachází Meredith v pokoji pro lékaře, mluví spolu o Maggie. Alex váhá, když přistupuje ke dvěma policistům. Mer přichází za Baileyovou s přiznáním, že to Alex zbil Andrewa.


Thumbnail Play icon

Martin Luke Brown – Bring It Back To Me

Alex je zatčen. Baileyová, Mer, Maggie a ostatní sledují, jak je v poutech odváděn ven z nemocnice. Maggie se ptá Mer, jestli jí o Alexovi lhala úmyslně. Miranda pozoruje spícího Bena.

Thumbnail Play icon

Alicia Keys – Hallelujah

Mer říká Nathanovi, že k němu nechová žádné city a zalže Maggie o tom, kdo zvonil na dveře. Mer navštíví Alexe ve vězení, shodují se na tom, že je potřeba převzít za své činy odpovědnost.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Která píseň vás v tomto díle nejvíce dostala?

Diskuze /2

zuzisen

když odváděli Alexe v poutech :( za všechny série se z Alexe stal naprosto jiný – lepší člověk, kterého láska k Jo dostala až na dno :(

28.9.2016 | 18:19:31
Cabelkab

Je až neskutečný, jak hudba dokáže vytvořit základ toho seriálu. Bez ní by to nebylo ono. Do dneška mám husinu u písničky Chasing cars, když Izzie odchází od Dannyho. :(

28.9.2016 | 22:46:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás