Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody Why Try to Change Me Now

Hudba z epizody Why Try to Change Me Now

Hudba z epizody Why Try to Change Me Now

Sedmý díl nám hudebně podbarvily tři písně. Sebestian Kole přišel na návštěvu do Chirurgů už počtvrté, Muddy Magnolias a James David měli premiéru.


5 0
9.11.2016

James David – 1968

Maggie všem ukazuje seznam se jmény lékařů, na kterém se má údajně nacházet hodnocení jednotlivých specialistů. April se ptá Steph, jak lze vypnout hlasité upozornění na Tinderu.

Thumbnail Play icon

Sebastian Kole – Remember Home (ft. Alessia Cara)

April povídá Jacksonovi o své schůzce, kterou si domluvila díky Tinderu. Ben vykládá Mirandě o tom, jaký měl den, nicméně ta ho neposlouchá, protože je pohroužená do svých myšlenek. Pak se ptá Bena, jestli ohledně Dr. Elizy Minnickové udělala správnou věc.


Thumbnail Play icon

Muddy Magnolias – It Ain’t Easy

Jackson přemlouvá April, aby šla na své rande. Amelia přichází k domu Meredith. Eliza Minnicková sděluje Baileyové, že by v nemocnici pravděpodobně ráda zůstala a rozvíjela rezidenční program, ale bez Richarda Webbera. Poté k Baileyové vchází Webber, který jí říká pravý opak, tedy že nakonec uvítal, že přizvala Elizu a že s ní bude radost spolupracovat.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Která píseň ze sedmé epizody se vám líbila nejvíc?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás