Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody You Haven't Done Nothin'

Hudba z epizody You Haven't Done Nothin'

Hudba z epizody You Haven't Done Nothin'

V letošním podzimním finále se nám vrátila hudební dvojka Tegan and Sara a také Sleeping at Last. Lepší tečku si ke konci roku snad ani Chirurgové přát nemohli.


8 0
6.12.2016

Tegan and Sara – You Wouldn’t Like Me

Mer, Alex a Maggie jedou do práce. Alex neustále rozebírá, že půjde sedět a že by měli slavit, dokud to jde, Maggie mu přizvukuje, ale Mer je naštvaná a chce, aby s tím přestali, když najednou spatří, jak se před nimi hroutí budova.

Thumbnail Play icon

Lily Allen – Somewhere Only We Know

Majitel budovy prosí Bena o odpuštění, když mu najednou začnou selhávat životní funkce. Richard, Maggie a Stephanie pracují společně na Winnie, ta za okamžik zkolabuje. Richard opouští operační sál. Jo zatáhne Alexe do výtahu, aby se mu svěřila se svou minulostí.


Thumbnail Play icon

Kyle Neal – Bottom Of A Well

Maggie s Richardem přicházejí rodičům Winnie sdělit špatné zprávy. Alex ztracen ve svých myšlenkách a v přetrvávajícím šoku z Joina přiznání odchází z výtahu, aby si promluvil s Mer. Owen si s Nathanem během operace povídá o manželství s Cristinou.

Thumbnail Play icon

Mating Ritual – Song Beneath a Song

Alex s Baileyovou hovoří o Joině situaci. Pak jde za Mer, aby jí pověděl o svém plánu přijmout dohodu od okresního návladního, avšak Mer mu to rozmlouvá. Alex si nicméně stojí za svým, protože nevidí jiné řešení.

Thumbnail Play icon

Sleeping at Last – You Wouldn’t Like Me

Jo říká DeLucovi, že Alex už o všem ví. Alex čeká na okresního návladního, když v tom mu volá Mer, aby se ho naposledy pokusila přivést k rozumu. Amelia odchází od Owena a nechává mu dopis na rozloučenou. Richard se setkává s částí personálu a je překvapen, kolik lidí mu vyjadřuje podporu, aby i nadále setrval na své pozici vedoucího rezidentského programu.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Která píseň z deváté epizody se vám líbila nejvíc?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás