Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z patnácté a šestnácté epizody

Hudba z patnácté a šestnácté epizody

Hudba z patnácté a šestnácté epizody

Poslední epizody se Chirurgové opět zmítají v emocích a hudebně je to znát. Tentokrát jsme si mohli užít například CeeLo Greena s písní z jeho loňského novinkového alba.

7 0
23.4.2016

Outasight – Boom

Meredith přichází na Kelsyinu operaci o něco dříve. Maggie se ji pokouší přesvědčit, že jít na rande s Dr. Thorpem je dobrý nápad, nicméně Alex je zcela proti. Mer si rychle holí nohy, během čehož do koupelny přichází Amelie a pomůže Mer s výběrem oblečení.

Thumbnail Play icon

Sebastian Kole – Home

Richard se snaží ukončit hádku mezi April a Jacksonem. Mer se chystá na svou schůzku, pak to ale zabalí a vrací se zpět ke Kelsyině operaci. Owen přesvědčuje Amelii, že určitě všechno nepokazila.


Thumbnail Play icon

Daniel Wilson – If You Went Away

Amelia v slzách odchází od Owenova přívěsu. Jackson se přichází omluvit April za předchozí hádku, ta mu vysvětluje svoje argumenty, což je spouštěčem dalšího výbuchu mezi nimi.

Thumbnail Play iconLianne La Havas – Green and Gold

Will doprovází Meredith domů, načež se jí ptá, na kolikátém rande že to byli. Když odchází, Mer ho zavolá zpět kvůli polibku na rozloučenou. Amelie se v nemocnici vyhne Owenovi. Penny řekne Callie, že ji miluje.

Thumbnail Play icon

CeeLo Green – Mother May I

Meredith čistí koberec, zatímco Maggie si úzkostlivě stěžuje na Andrewa. Amelie jí řekne, že se s ní chce Andrew možná rozejít. Arizona konfrontuje Callie ohledně Penny.

Thumbnail Play icon

Sebastian Kole – Love's on the Way

Callie a Sofia jdou společně s Penny na zmrzlinu. Catherine Avery odhaluje Jacksonovi svůj plán ohledně stíhání April pro podvod. Meredith vysvětluje Willovi, z jakého důvodu ještě není připravená. Mer řekne Amelii, že u ní může bydlet.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S16E09: Let's All Go to the Bar

cz100%
DOKONČENO

Překlad:
@KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @Laisobel
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze: AVS, SVA, ION10, METCON, AMRAP, BAMBOOZLE, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Spin-off Grey's Anatomy

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás