Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba ze 23. a 24. epizody

Hudba ze 23. a 24. epizody

Hudba ze 23. a 24. epizody

S třináctou řadou se Chirurgové rozloučili, jak se sluší a patří, hudební složka finálových dílů opět hrála na emotivní strunu a my se jen můžeme těšit na podzim a čtrnáctou řadu.


7 0
22.5.2017

Dagny – Backbeat

Arizona se probouzí a dívá se na Elizu, políbí se. Meredith také vstává a upozorňuje Nathana na to, že zaspal. Ještě není připravená ho představit dětem, takže on se musí potichu odplížit pryč. Amelia se probouzí osamocena a u Owena někdo klepe na dveře.

Thumbnail Play icon

Nicky Blitz – Dynamite

Alex sleduje manžela Jo. Představuje se pod falešným jménem a mluví s ním o práci. Odcházejí spolu a Paul vybouchne v reakci na textovou zprávu od přítelkyně. Alex se do něj pustí a pořádně ho zmlátí. Říká, že mu to posílá jeho manželka. Přijíždí policie a Alex skončí ve vězení. Poté se Alex probere ze své představy v hotelu.


Thumbnail Play icon

Electric Owls – Last to Know

Alex se přibližuje k Paulovi těsně před jeho výstupem a přeje mu hodně štěstí. Také mu sděluje, že je kamarád jeho ženy Brooke a jestli se k ní ještě někdy přiblíží, tak ho zabije. Odchází a Paul jde na pódium. Alex po příjezdu najde Paula u Jo v bytě, jak ji dusí. Následně se Alex opět probere ze své představy.

Thumbnail Play icon


La'Porsha Renae – Breathe

Amelia a Owen jedou za Megan. Owen o ní Amelii vypráví. Stephanie pomáhá Erin do schodů. Dveře na střechu jsou zamčené a Steph si uvědomuje, že nemá svou přístupovou kartu, ale říká Erin, že všechno bude zase v pořádku a chce přes ně přehodit deku. Erin jí říká, že tohle jí maminka neříkala, že má dělat, když má strach, ale Steph ji přesvědčí, aby si pod deku vlezla.

Thumbnail Play icon

Lily Kershaw – 10,000 Miles

Meredith se Nathana v sanitce ptá, zdaje v pořádku. Říká mu, aby se ještě párkrát pořádně nadechnul, protože mu musí něco říct. Řekne mu o Megan a Nathan začne plakat a kašlat, takže mu Mer nasadí zpět kyslíkovou masku. Owen a Amelia vstupují do vojenské nemocnice.

Thumbnail Play icon

Calum Scott – Dancing On My Own

Meredith se ptá Nathana, jestli je v pořádku a jestli může řídit. Ten jí říká, ať se postará o jeho pacienty. Mer mu řekne, kde Megan je, on se usměje a obejme ji. Omlouvá se jí, ale Meredith mu říká, ať to nedělá, že už by byla dávno v trapu, kdyby se jednalo o Dereka. Říká jí, že řídit zvládne, nasedá do auta a odjíždí. Owen a Amelia sledují přistávající helikoptéru a Owen chytne Amelii za ruku.

Thumbnail Play icon

Která píseň se vám nejvíc líbila?

Diskuze /1

OliviaBenson.

ta poslední :D (y) byť díky seriálům ráda objevuju nové songy a interprety, tak ta právě tím, že je pro mě jako jediná „známá“, mi okamžitě vyloudila úsměv na tváři a dala tomu podle mě určité kouzlo :-)

23.5.2017 | 13:18:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás