Grey's Anatomy (Chirurgové) Alexe Kareva již opravdu neuvidíme

Alexe Kareva již opravdu neuvidíme

Alexe Kareva již opravdu neuvidíme

Tento týden jsme se dozvěděli o odchodu jedné z původních postav. Odchod je to o to smutnější, že fanoušci se nedočkají rozloučení, jaké by si tato postava zasloužila. Podle několika zdrojů je to proto, že sám Justin Chambers momentálně natáčet nechce.

2 10
12.1.2020

Představitel Alexe Kareva se podle několika zdrojů přihlásil v zařízení Prive-Swiss v Connecticutu, kam se uchylují lidé s depresemi a vyčerpáním. Jeden ze zdrojů uvedl, že na place se toho „teď hodně děje“, ovšem dále to nerozvedl. My tak můžeme maximálně spekulovat, zda jde o nějakou nevraživost nebo jen hektické natáčení. Další zdroj tvrdí, že Justina viděl v restauraci při hovoru s jinými klienty Prive-Swiss a jiný pak uvedl, že Justin Chambers tam byl několik týdnů a ve středu se ze zařízení odhlásil a vrátil do Los Angeles.

Co bude Alexův odchod znamenat pro Jo? Foto: ABC


Jak Justin Chambers v roce 2008 uvedl v rozhovoru pro People Magazine, trpí roky poruchami spánku a bývaly doby, kdy spal třeba jen hodinu týdně. Je tedy dost dobře možné, že je po patnácti letech náročného natáčení fyzicky i mentálně vyčerpaný. Nezbývá, než mu popřát, aby si odpočinul a našel vnitřní klid a mohl se pak věnovat posunu své kariéry, jak uvedl ve svém prohlášení.

Zdroje: PageSix, TVLine, Inquisitr

Diskuze /3

Vallyx

To jako vážně? Neeeee … na Alexe jsem se vždycky těšila nejvíc. A to už neuvidíme s ním ani jeden rozlučkový díl? Ani jeden? Doufám, že ho nenechají umřít … třeba ho nechají jenom odcestovat nebo z něj udělají „paní Kolombovou“. Kdo ví

16.1.2020 | 21:21:58
deniska7

Ahoj, když jsem četla rozlučkový post na Justinově Instagramu, byl u něj i zvláštní příspěvek od herce, který hraje Dr. Webbera, připadalo mi to, že se loučí také. Myslíte si, že tedy všichni doktoři, kteří odešli do nemocnice s Karevem už v seriálu nebudou?

#3 DanielaR
19.1.2020 | 17:21:14
DanielaR

#2 deniska7: zrovna v posledním díle mi přišlo, že se Webber loučí,, poukazoval na svoje třesoucí se ruce, takže asi mu odzvoní taky. Ale u něj mi připadá, že jeho postava už prostě vyčerpala přiběh, i vzhledem k tomu, jak ho rozchází zase…

5.3.2020 | 17:09:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S17E06: No Time for Despair

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @Laisobel, @Valada06
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze: SYNCOPY, PHOENiX, ION10, STRONTiUM, AMZN, BAE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Station 19

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás