Grey's Anatomy (Chirurgové) Chirurgové se dočkají 16. a 17. řady

Chirurgové se dočkají 16. a 17. řady

Chirurgové se dočkají 16. a 17. řady

Stálici stanice ABC budeme vídat další dva roky, jelikož bylo oznámeno, že seriál získává další dvě řady. Ellen Pompeo prodloužila smlouvu o další rok, takže neuvidíme jen očekávanou šestnáctou řadu, ale potvrzena byla i sedmnáctá. Navíc se tři herci dočkali povýšení svých postav mezi hlavní.

16 0
10.5.2019

Představitelé Koracicka, Linka a Schmitta byli oficiálně povýšeni mezi stálé postavy. Grega Germana, Chrise Carmacka a Jakea Borelliho si tedy užijeme i v dalších řadách.

Greg German, Chris Carmack, Jake Borelli. Foto: ABC


Zároveň bylo oznámeno prodloužení spin-offu Chirurgů Station 19, který se dočká třetí řady.

Diskuze /5

Remi91

Prodloužení rovnou pro dvě další sezóny jsem nečekal, ale jsem za to rád. Patnáctá řada mě bavila. Docela by mě zajímalo, co byste chtěli vidět v dalších řadách? Jaké linky vás nejvíce baví a jaké byste chtěli více rozšířit? A naopak, čeho máte už plné zuby?

#4 Celene
webmaster
10.5.2019 | 19:26:22
Fifipek

Na jedné straně jsem rád, že se GA prodlužuje, na straně druhé mě tahle řada přijde už slabá. Delší dobu se děsně tlačí na pilu, některé postavy se chovají neskutečně iracionálně a snaha o emocionální ždímání je občas do očí bijící. Samozřejmě vyprodukovat ve stejné kvalitě tolik řad není legrace, ale bohužel mi přijde, že to prostě začíná strašně lacině sklouzávat někam jinam…

10.5.2019 | 20:24:50
Fojtka9

Já bych hlavně chtěla, aby se postava Maggie stala konečně normální. Aby se začala rozhodovat jako dospělý člověk a nechovala se jak nerozhodně dítě. A pokud tohle nedokáže, tak ať ze seriálu postava odejde.

11.5.2019 | 9:52:19
Celene

#1 Remi91: Maggie a Jackson by si konečně měli přiznat, že se k sobě nehodí a zabalit to. A jestli Andrew půjde do basy, tak to taky nedám… :/

12.5.2019 | 12:59:07
pitriseeek

Souhlasím s Fifipek. Chirurgy miluju, ráda si poustim i starší díly jen tak náhodně, ze všech řad. Tato je první, kterou už nepotrebuju a nechci znovu videt. Už ve 14. řadě bylo pár kýčovitých momentu ala Ordinace na nově. 15. rada mi až na par scén přijde taková celá. Dokonce i po smrti Dereka měly ty díly šmrnc. Teď už nemají. Maggie a Jackson jsou strašní. Nemají spolu být. Od začátku jsem si myslela, že se nějaký rozejitý pár vrátí k sobě. Tipovala jsem April a Jacksona nebo Callie a Arizonu. Měli to být spis ti dva. Možná jsem jediná, ale taky mi přijde absurdní vztah Mer a Delucy. Nerikam, ze jim to nesluší. Ale i v reálu jsou od sebe 20 let. Ten věkový rozdíl je dost patrný. Mer se třemi dětmi si nabrnkne mladého šohaja, o kterém ještě ví, že vydupal s její sestrou, protože nesnesl, že je jeho nadřízená. Teddy a Owen skoda mluvit. Úroveň jde dolů a nechci vedet, kde bude na konci 17. série. Doufám, že ta bude poslední. Nejkrásnější závěr by byl, kdybychom se vrátili do scény v nemocnici, kde se Mer objeví po nehodě u Dereka, který je v poradku, prituli se k nemu na hruď a vše je fajn. A dostaneme se do dnešní doby, kdy má Alzheimera, Derek je u ní a všechny ty řady potom jsou jakoby bláboly z nemoci. Dokonce by mi to ani nevadilo, jako u Lost, kde byl celý seriál vlastně zbytečný. Já už vidím konec ve stylu Jo umře a Mer bude s Alexem, protože si zbyli, protože jako jediní přežili. :-(

14.5.2019 | 9:59:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S16E21: Put on a Happy Face

cz100%
DOKONČENO

Překlad:
@KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @Laisobel
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze: iNSiDiOUS, ION10, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Station 19

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás