Grey's Anatomy (Chirurgové) Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Po již ukončeném Private Practice se Grey's Anatomy dočká dalšího spin-offu. Tentokrát ovšem nebudou v centru dění doktoři. Stanice ABC objednala seriál z prostředí hasičů. Vypadá to, že se chce Shonda Rhimes tak trochu svézt na úspěchu „chicagské“ série.


7 3
24.5.2017

Grey's Anatomy slaví i po třinácti sezónách velký úspěch, není proto divu, že se tvůrkyně Shonda Rhimes snaží ze zavedené značky vytěžit co nejvíc. Zatímco její další seriály Scandal a How To Get Away With Murder se taktéž těší divácké oblibě, seriál The Catch byl kvůli nízké sledovanosti zrušen po dvou sériích. Nicméně pro nadcházející sezónu má hned několik želízek v ohni v podobě seriálů For the People a Still Star-Crossed.

Nyní k nim přibude další, zatím nepojmenovaný seriál z prostředí hasičů v Seattlu, který bude spin-offem jejích úspěšných Chirurgů. Vypadá to, že tímto tahem tak trochu kopíruje producenta Dicka Wolfa a jeho chicagskou sérii stanice NBC. Ta v roce 2012 odstartovala seriálem z prostředí hasičů Chicago Fire, po němž o dva roky později následovalo policejní Chicago P.D., završené v roce 2015 lékařským Chicago Med. Letos se navíc na obrazovkách objevil spin-off Chicago P.D., právnické drama Chicago Justice, které však bylo po jediné sérii zrušeno.


Foto: ABC

Po lékařském dramatu Private Practice, které se vysílalo v letech 2007 až 2013 a dočkalo se šesti sérií, se tedy můžeme těšit na další spin-off Chirurgů. Menší ochutnávkou byl závěrečný díl třinácté série, ve kterém jsme si během požáru v nemocnici Grey-Sloan ohně užili dosytosti a stejně tak seattlských hasičů. Nicméně překlenovací epizody, na kterou nový seriál přímo naváže, se pravděpodobně dočkáme v nadcházející čtrnácté sérii.

Hlavní tvůrkyní hasičského dramatu bude Stacy McKee, která se jako scenáristka podílela na Grey's Anatomy od samého začátku a v roce 2015 to dotáhla až na showrunnera celého seriálu. Producenty seriálu budou Shonda Rhimes a Betsy Beers. Zatím není známo, kdy se seriál na televizních obrazovkách objeví.

Diskuze /1

martin1m2

Shonda by už mohla prestať produkovať nové a nové seriály … Radšej nech pozdvihne úroveň už zabehnbutých a nech ich dobre ukončí … Čo je veľa, to je veľa …

10.6.2017 | 14:17:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S14E04: Ain't That a Kick in the Head

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @garax
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze:

  • S14E04.HDTV.x264-SVA
  • S14E04.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S14E04.WEBRip.x264-RARBG
  • S14E04.1080p.WEB­.H264-STRiFE
  • S14E04.720p.AM­ZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb
  • S14E04.iNTERNAL­.720p.WEB.x264-BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Shonda Rhimes odchází z ABC do Netflixu

Málokdo věřil, že by jedna z nejúspěšnějších televizních producentek mohla dát někdy sbohem ABC. Ale po patnácti letech, a hitech jako Grey's Anatomy, Scandal či How to Get Away With Murder, stanici se svou společností ShondaLand opouští. Na nových projektech bude pracovat pod hlavičkou Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás