Grey's Anatomy (Chirurgové) Dočkají se Chirurgové dalších dvou řad?

Dočkají se Chirurgové dalších dvou řad?

Dočkají se Chirurgové dalších dvou řad?

Konec tohoto týdne se nesl v oznamování novinek ohledně našich oblíbených Chirurgů. S ohledem na to, že někteří z herců podepsali smlouvy na více let, je dost možné, že po sedmnácté řadě přijdou další dvě. A co nás vůbec v sedmnácté řadě na podzim čeká?

5 2
2.8.2020

První novinkou je povýšení Dr. Cormaca Hayese alias McVdovce mezi stálé postavy. Stejně tak tomu bude i u Dr. Winstona Ndugua, s nímž prožila Maggie románek během lékařské konference. Herce Richarda Flooda a Anthonyho Hilla tak budeme v nových dílech vídat pravidelně. Méně se naopak bude objevovat Stefanie Spampinato jako Dr. Carina DeLuca, protože ta přestoupí jako stálá postava do sesterského spin-offu Station 19. Vzhledem k tomu, že jsme ji ve třetí řadě tohoto hasičského seriálu vídali docela často, tak to není překvapením.

Je McVdovec pro Mer po Derekovi tím dalším pravým?


Překvapením nebude ani děj v nové sezóně. Hlavní tvůrkyně Krista Vernoff poznamenala, že není možné, aby Chirurgové nereflektovali současnou světovou situaci. Je tedy jisté, že v sedmnácté řadě budou lékaři z Grey Sloan Memorial čelit koronaviru. Nikdo z nich na tuto situaci nebude připravený, jedinou výjimkou bude Dr. Owen Hunt, který sloužil v armádě a výcvikem na podobou situaci prošel. I přes toto temné téma však podle Kristy nebude sedmnáctá řada jen temná. Máme čekat jak obvyklé strasti, tak i radosti. Zda nás čeká smrt jedné z postav plánovaná na konec šestnácté řady, jejíž natáčení bylo přerušeno pandemií koronaviru, to už jisté není. Tvůrci zvažovali, zda scénáře k nenatočeným zbývajícím epizodám použít kompletně, přepsat je, nebo je úplně zahodit. Jak to dopadne, na to si budeme muset počkat. Produkce nové řady ještě nezačala a vzhledem k situaci v USA těžko říct, zda se Chirurgové vrátí ve svůj obvyklý čas, a to poslední zářijový čtvrtek.

Dokážou se Teddy a Owen ještě dát dohromady?

Až se ovšem vrátí, nebude to možná naposledy. Chirurgové mají schválenou sedmnáctou řadu, o dalších prozatím nebyla řeč. Avšak o prodloužení se obvykle dozvídáme až ke konci řady, na jaře. Jelikož ale Camilla Luddington (Dr. Jo Karev), Kevin McKidd (Dr. Owen Hunt) a Kim Raver (Dr. Teddy Altman) podepsali novou tříletou smlouvu, je možné, že Chirurgové sedmnáctou řadou neskončí. Krista Vernoff ani představitelka hlavní role Meredith Grey Ellen Pompeo se k možnému konci nejdéle vysílaného lékařského seriálu zatím nijak zvlášť nevyjadřovaly. Ellen se však za poslední dva roky několikrát zmínila, že by ráda točila dál, ale na druhou stranu by si pro Meredith přála hezký konec a nechtěla ji už moc trápit. Jedno je jisté. Dokud bude mít Ellen Pompeo chuť se seriálem pokračovat a být Meredith, může Krista Vernoff přicházet s dalšími nápady, jak našim chirurgům převracet životy naruby. Prezidentka ABC Karey Burke v to jednoznačně doufá, v lednu se vyjádřila, že dokud bude chtít Ellen Pompeo pokračovat, Chirurgové se budou točit dál.

Foto: ABC

Těšíte se na sedmnáctou řadu? Co byste v ní rádi viděli?

Diskuze /3

Romix01

Tenhle seriál je za trest.. já už dál nechci koukat, chci konec.. jenže si zároveň neumím představit, že bych to po tolika dílech nedokoukal :D

3.8.2020 | 0:43:34
MARTASLJ19

To je choré tieto nekonečné seriály. Nie je nič horšie, som rád, že sa tomu vyhýbam.

#3 KevSpa
3.8.2020 | 11:27:23
KevSpa

#2 MARTASLJ19: Klidně se můžeš vyhýbat i stránkám o těchto seriálech. Nikomu tady tvé ubrečené komentáře nebudou chybět.

webmaster
4.8.2020 | 16:34:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S17E11: Sorry Doesn't Always Make It Right

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @Laisobel, @Valada06
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze: YANKEES, ION10, STRONTiUM

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Station 19

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás