Catherine Avery

Catherine Avery

Specializace: nadřízená na urologii
Zajímavosti: zakladatelka Nadace Harpera Averyho, majitelka nemocnice
Stav: matka Jacksona, manželka Richarda

Sezóny 7
2011 -

S věhlasnou uroložkou Catherine setkáváme na začátku osmé série, když do seattleské nemocnice přijede pomoci chirurgům “vkročit do budoucnosti” a nabídne jim asistenci u první transplantace penisu, kterou se chystá vykonat. U samotného zákroku jí ve finále vypomáhá Meredith, April, Mark a její syn Jackson. Nutno dodat, že Jackson z její přítomnosti v nemocnici není vůbec nijak nadšený, protože moc dobře ví, že se mu matinka strašně ráda motá do (milostného) života.

V průběhu osmé série se Catherine začne vídat s Richardem Webberem, který se kvůli Adelině Alzheimerovi manželce do značné míry odcizí.


Jejich vztah hodně pokročí na komisionálních zkouškách našich milých rezidentů, kde Catherine s Richardem přísedí. Právě zde se spolu pomilují a zde je poté ve stejném pokoji přistihne Jackson. Toho pohled na Webbera v pokoji své matky natolik poplaší, že závěrečné zkoušky málem neudělá.

Ve svém vztahu tato dvojice pokračuje i v průběhu deváté série, a to i přesto, že se Richard musí potýkat s eskalací Adeliny nemoci a její následnou smrtí. V jednu chvíli chce Catherine opustit, protože má pocit, že vztah s ní není správný, že tím Adele podvádí, ale Catherine se opustit nedá. Všechny tragédie spolu přečkají.

V druhé polovině deváté série, zrovna když se doktoři snaží odkoupit nemocnici do osobního vlastnictví, se Richard Catherine svěří, jaké mají problémy se sháněním financí. Catherine si ho nenápadně vyzpovídá, vše si nechá projít hlavou, domluví se s dalšími zástupci Nadace Harpera Averyho, a do nemocnice spolu s přeživšími lékaři zainvestuje. Nadace Harpera Averyho se stane většinovým majitelem. Catherine v překvapivém zvratu jmenuje Jacksona hlavním zástupcem Nadace v nově složené správní radě. Ačkoliv jí následné drobné potíže má Richard chvíli za zlé, nakonec uvidí, že Catherine syna nepodcenila, a že Jackson své nové povolání zvládá. Jejich vztah i tuhle krizovou situaci bez potíží přečká.

Catherine nadělalo na začátku desáté série spoustu vrásek, když se jí Richard přizabil ránou elektrickým proudem ve sklepení nemocnice. Jeho zdravotní stav byl od počátku velmi vážný a Catherine byla strachy tak bez sebe, že nejen řvala na všechny lékaře, co se Richardovi snažili pomoci, ale v jednu chvíli dokonce silně zvažovala, že by ho nechala převézt někam jinam. Nakonec jí ale Miranda domluvila, Catherine trochu vychladla a jakmile se Richardův zdravotní stav začal zlepšovat, byla ještě ráda, že u Greyové a Sloana zůstal.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
guestka

Přesně tak… Kudla v kapse… Ta ženská je na zabití každou vteřinu, kterou je na scéně.

10.4.2017 | 23:37:01
SaDiablo

Nope. Na začátku mi byla jedno, teď se mi jen při pohledu na ni otevírá kudla v kapse.

12.3.2017 | 13:30:58
martin1m2

Hnusná, manipulátorská, falošne úprimná, falošne ľudská, falošne priateľská mrcha obklopená mocou, zlatom a bubákmi … -.-

25.2.2017 | 20:13:52

Stav překladu

Epizoda S18E17: I'll Cover You

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Osmnáctá série

Grey's Anatomy se vrátí i příští sezónu, seriál získal objednávku na další řadu

Grey's Anatomy se vrátí i příští sezónu, seriál získal objednávku na další řadu

Stanice ABC dnes obnovila Chirurgy, kteří se tak vrátí s další, už 18. řadou. Tvůrkyně Krista Vernoff se vyjádřila pochvalně k celému štábu, který letos dokázal ze seriálu vykřesat skvělé příběhy za velice těžkých podmínek. Chirurgové jsou tuto sezónu v mnoha měřítkách pro stanici ABC jedničkou.

Reklama

Station 19

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama